Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jaké češtiny najdete na CD/DVD Gamestaru 63?

  11:59aktualizováno  23. května 12:01
Jaké češtiny najdete na CD/DVD Gamestaru 63?
Opět uplynul měsíc a s předstihem vás informujeme o tom, jaké češtiny se ve spolupráci s naším serverem podařilo dostat na CD či DVD přílohu časopisu Gamestar. Jako vždy jde o pár exkluzivních češtin, které se zatím nikde jinde neobjeví, no a pak také pár již vydaných češtin na našem serveru, což je dobré pro ty s pomalým připojením. Takže to vezmeme pěkně popořádku:

 • Breed - Prvním překladem je čeština pro sci-fi akční 3D hra, ve které budete řídit i bojová vozidla a vzdušnou techniku a spolupracovat s týmem svých pomocníků. Překlad má na svědomí parta okolo Polise.
 • Marhunt - Extremně krvavá akční hra, která rozhodně není určená pro děti. A aby ta zábava opravdu za něco stála, připravil pro vás češtinu Polis a Mondy (jinak též redaktor Gamestaru). Máte se opravdu nač těšit.
 • The Sims + datadisk Living Large(Livin´ It Up) - Minulý měsíc vám XS Team nabídl češtinu do základní hry The Sims, bez datadisků. Na GS již máte k dispozici nejen novou verzi té původní češtiny (s opravami), ale i další, kde je přeložen i datadisk Living Large(Livin´ It Up). A ještě jedna potěšující zpráva, týmu se podařilo vyřešit problém s diakritikou, takže od příští verze se můžete všichni těšit na kompletní překlady s háčky a čárkami.
 • Dead Man’s Hand - Samozřejmě ani tento měsíc nesmí chybět něco od Mrazíka. A jak už ho známe, vždy se to točí okolo nějaké pořádné akce. V této hře navštívíme divoký západ a i díky překladu pochopíte, proč má vlastně smysl bojovat za svou čest i život.

  Tak to je várka těch exkluzivních věciček, kvůli nimž má rozhodně cenu si Gamestar koupit. Ale jak už bylo uvedeno na začátku, najdete tam také i pár již vydaných češtin. A tady jsem vám je pěkně srovnal do řady:-)

 • Unreal Tournament 2004 - Mrazíkův překlad, který vyšel sice již v minulém čísle, ale nyní je doladěný a dopřeložený.
 • Age of Empires II - The Age of Kings - Již několikátá verze češtiny na jednu z nejoblíbenějších realtime strategií, tentokrát od NEA.
 • Age of Empires II - The Age of Kings + The Conquerors Expansion - Pro tuto starší, ale stále skvělou hru připravil Sajrusak kompletní instalaci češtiny, která v sobě obsahuje vše, co je potřeba pro úspěšné dohrání. Tedy i patche, opravující chyby ve hře, zvuky atd.
 • Grand Theft Auto: Vice City - Protože víme, že Gamestar čtou i čtenáři ze Slovenska, zařadili jsme pro ně i slovenský překlad této hry od Naeta.
 • Half Life: Counter-Strike - Další slovenština, nyní ale od někoho jiného. OS Team přeložil téměř všechny texty včetně dabingu.
 • Quake 3: Arena - Dregn dává k dispozici češtinu pro tuto stále populární hru. Protože díky opravným patchům byla hra "povyšována", vyberte si tu správnou češtinu dle vaší verze hry.
 • Star Wars Racer - Posledním z připravených příspěvků je dílko Xmaxe do závodů vznášedel a vesmírných lodí na motivy Hvězdných válek. Přeloženo kompletně celé Menu hry pro Single Player hru. Všechny hlášky v nastavení hry atd. Texty zobrazující se při hře (když letíte).

  Tak, pro tentokrát je to vše, poděkujte všem lidičkám, kteří věnovali svůj volný čas těmto překladům a ti, co nemají Gamestar předplacený už mohou počítat dny, šetřit penízky a chystat se na návštěvu nejbližší trafiky.
  U dalších informací se těší Radek Zelycz
 • Autor:  Nejčtenější

  UltraCompare

  UltraCompare

  Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

  NirLauncher

  NirLauncher

  NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32  ACDSee Photo Studio

  ACDSee Photo Studio

  Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

  Další z rubriky

  Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

  The Technomancer

  Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.

  Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

  Torment: Tides of Numenera

  TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

  Dárek k Vánocům - Paradise

  Paradise

  Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise  Najdete na iDNES.cz