Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

IP Assistant v2.1

  12:00aktualizováno  11:09
IP Assistant je program, který by měl být součástí každého počítače, který je připojen k Internet, a na kterém se pomocí Internetu hrají počítačové hry.
IP Assistant Vám totiž umožní zjistit Vaši aktuální IP adresu, která se neustále mění. Takže jste-li vyznavačem (vyznavačkou) hraní her po síti, tak tenhle program je pro Vás správná volba. A bude-li v češtině tak to taky není na škodu, nemyslíte?

IP Assistant

IP Assistant je program, který by měl být součástí každého počítače, který je připojen k Internet, a na kterém se pomocí Internetu hrají počítačové hry. IP Assistant Vám totiž umožní zjistit Vaši aktuální IP adresu, která se neustále mění. Takže jste-li vyznavačem (vyznavačkou) hraní her po síti, tak tenhle program je pro Vás správná volba. A bude-li v češtině tak to taky není na škodu, nemyslíte?
Překlad tohoto programu zabral asi tak 20 minut, takže si nemyslete, že sem nějakej překladátor. Byla to taky jedna z mých prvních češtin ale snad se bude hodit.

Instalace
Zip soubor rozbalte do adresáře s programem IP Assistant v2.1

Ondra "Vráb" Vrabec

Download češtiny do programu IP Assistant v2.1 (168 kB)

Domovská stránka programu IP Assistant

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9Najdete na iDNES.cz