Inno Setup

  12:00aktualizováno  7. března 10:05
Jde o freeware nástroj pro vytváření instalací. pomocí něj si můžete vytvořit klasickou instalaci se známým průvodcem jako v podobných instalacích produktů od microsoftu (office, internet explorer apod.), což se vám může hodit třeba zrovna pro češtiny. Nyní překlad i verze 5.1.6.

Inno Setup

Inno Setup QuickStart Pack Czech Series

Inno Setup QuickStart Pack je rozšířené balení instalátoru Inno Setup. Kromě standartního prostředí obsahuje možnost instalace známého pre-procesoru Inno Setup Preprocessor (ISPP), který urychluje práci zejména s rozsáhlými skripty. Další možnost je během instalace stáhnout (pokud je k dispozici připojení k Internetu) a nainstalovat pokročilejší vývojové prostředí ISTool, zaměřené na Inno Setup. Poslední volbou je stažení podpory šifrování.

Změny oproti originálu
Inno Setup QuickStart Pack Czech Series především obsahuje českou instalaci. Kompletně celá instalace je tedy česky (včetně stažení souborů z internetu). Další rozdíl oproti originálu je, že je do instalace navíc přiložen náš (můj) překlad průvodce pro Inno Setup. Je tedy možné si vybrat mezi dvěma češtinami.

Instalace
Instalace se provádí pomocí průvodce. Během instalace je možné vybrat možnost stažení nástroje ISTool a podpory šifrování.
Instalace obsahuje:

 • Standartní instalaci Inno Setup QuickStart Pack s českým prostředím
 • České prostředí pro instalačního průvodce Czech 4 Inno Setup
 • Další lokalizované prvky (dokumenty, licenční smlouva, apod.)

  Michal Zobec

  Inno Setup

  Inno Setup je freeware nástroj pro vytváření instalací. pomocí něj si můžete vytvořit klasickou instalaci se známým průvodcem jako v podobných instalacích produktů od microsoftu (office, internet explorer apod.). Vývoj tohoto nástroje nikdy nekončí a tak nově máte možnost nabídnout uživatelům vybrat si svůj přirozený jazyk pro instalaci vašich produktů...

  Čeština je doplňkový modul, pomocí kterého vytvoříte instalaci v českém jazyce. Modul byl přeložen volně, spíše byl kladen důraz na srozumitelnost, aby instalaci zvládli méně zkušení uživatelé. Tento modul je kompatibilní s verzí inno setup 5.0.6 a vyšší. ve starších verzích budou některé dialogy chybět vzhledem k postupné záměně identifikátorů v průběhu vývoje (viz. originální dokumentace a historie inno setup). Rozbalte archív, spusťte patch a řiďte se pokyny.

  Michal Zobec

  Download češtiny do programu Inno Setup QuickStart Pack 5.1.6

  Domovská stránka výrobce programu, firmy Jordan Russells Software.

  Domovská stránka autora češtiny, Michala Zobce, díky za návštěvu.

 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

  HyperSnap

  HyperSnap

  HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

  NirLauncher

  NirLauncher

  NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

  Advantage Consulting, s.r.o.
  BIG DATA ENGINEER

  Advantage Consulting, s.r.o.
  Jihomoravský kraj
  nabízený plat: 45 000 - 55 000 Kč  Najdete na iDNES.cz