Informace o plánovaném výpadku serveru

  1:13aktualizováno  1:28
Informace o plánovaném výpadku serveru
Vážení čtenáři.
Vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli povýšit náš downloadový server sídlící na adrese download.bonusweb.cz nebude možné v pondělí odpoledne po dobu asi jedné hodiny možné stahovat jakýkoliv soubor umístěný na našem serveru (tedy ani české či slovenské překlady do her a programů). Přesný čas výpadku upřesníme v pondělí dopoledne. Vzhledem k tomu, že jde o záležitost banální, neočekáváme žádné komplikace a jak dopolední surfaři, tak i lidé, kteří se k nám připojují přes modem, by tuto výměnu serverů pocítit neměli.
K rozhodnutí polepšit náš server s downloady nás vedl fakt, že nám jednak nedostačuje kapacita harddisků, jimiž stávající stroj disponuje a jednak fakt, že neustále rostoucí počet požadavků na server by se mohl brzy vyšplhat na jeho možné maximum, handicapem je navíc také fakt, že stávající server běží pod operačním systémem Windows NT.
Nový stroj bude osazen dvěma procesory Celeron 450 MHz, 512 MB RAM a na jeho diskové pole se vejde 50 GB dat. Server zvládne řádově několik tisícovek konexí (tzn. najednou připojených uživatelů) a bude opět umístěn na páteřní síti významného českého ISP Nextra, připojení bude realizováno 100 Mbit. linkou.
Vážení čtenáři, věříme, že tento krátkodobý výpadek serveru omluvíte a že po instalaci nového serveru na vlastní linky pocítíte změnu k lepšímu, kdy se kromě vyšší rychlosti dočkáte také vyššího počtu souborů, které vám budeme v oblíbené sekci download přinášet.
Zdeněk Polách (Vreco), šéfredaktor BonusWebu
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Dárek k Vánocům - Paradise

Paradise

Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise

Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

The Technomancer

Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz