Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

IncrediMail XE

  12:00aktualizováno  16. srpna 1:12
Připravil jsem pro Vás instalátory češtin i pro IncrediMail Xe (verze build 1850934 i 20011xx), takže nyní je jejich instalace o dost jednodušší.

IncrediMail XE

Nyní jsem pro Vás připravil pro IncrediMail Xe (verze build 1850934 i 20011xx) instalační soubory, takže instalace češtiny je jednoduchá - spusťte EXE soubor a řiďte se pokyny na obrazovce.
Upravil jsem v každé češtině i pár drobností, takže je mohou použít i ti, kdo už si tyto verze stáhli.

K dotazům na české znaky:
-------------------------------------
Jelikož IncrediMail není původně určen pro středoevropskou sadu znaků, nastavá občas problém se zobrazováním diakritiky, zejména písmen "ž" a "š".

1. Pokud jde o chyby zobrazení v hlavičkách e-mailů (předmět, jméno), nelze tato dvě písmena zobrazit správně. Pokud někdo ví, co s tím, nechť se prosím svěří :-).
Zkoumal jsem úpravu registru pro program The Bat!, která se prováděla ve starších verzích pro českou lokalizaci a řešila tento problém, leč moudrý z toho moc nejsem :-(.

2. Rovněž obdobný problém s těmito znaky je při psaní e-mailů v režimu prostého textu.
Proto, píšete-li písmena "ž" a "š", používejte pouze formátovaný text (v Nástroje/Možnosti/Ostatní nemějte zaškrtnuto "Povolit Prostý text v Galerii stylů"). Já osobně jsem však nikdy prostý text použít nepotřeboval.

3. Pokud máte problém se zobrazením diakritiky v některém konkrétním dopisu, je problém řešitelný aktuální změnou fontu na takový, který podporuje středoevropský skript. Postup, jakým upravit takový dopis, aby vždy již obsahoval změněný font, najdete zde na serveru u překladů IncrediMailu Romana Hnědkovského (je tam ke stažení soubor s nápovědou pro české znaky).

:-) gnold (-:IncrediMail XE je plnohodnotný e-mailový program s širokými grafickými a zvukovými možnostmi posílání e-mailů. Ve verzi "Premium" nabízí další funkce, jako např. Přístup ke zprávám na serveru před stažením (zobrazení hlaviček nových e-mailů), další skiny, plnou verzi doplňkového programu Letter Creator a další.
Pozor na jedinou nevýhodu: importuje zprávy z jiných e-mailových programů, ale export do nich zpět není možný. Pokud chcete proto mít e-maily importovatelné i např. do Microsoft Outlooku, Outlook Expressu apod. a vlastníte Microsoft Outlook (ne Outlook Express!), použijte program "IncrediMail pro Office - Doplněk Outlooku", k němuž zde na serveru také najdete češtinu. Většina funkcí IncrediMailu se pak stane součástí programu Microsoft Outlook.

IncrediMail XE 20011xx Jedná se o nejnovější verzi programu IncrediMail Xe. V některých, zejména starších počítačích, může nastat neúměrně dlouhé spouštění programu. Pokud to bude Váš případ, použijte starší verzi programu 1850934. Instalaci češtiny do něj naleznete též zde.

IncrediMail XE 1850934 Starší (jaro 2003), ale velmi dobrá verze programu IncrediMail Xe. Ačkoli řada build 20011xx má údajně využívat méně paměti, moje zkušenost je spíše opačná a zejména spouštění nové verze programu mi ve starším počítači (Intel Celeron 334MHz, 128MB RAM) trvalo neúměrně dlouho (více než 1 minutu). Tato verze je poslední před řadou 20011xx a byla dlouhodobě odzkoušena. Proto, pokud máte problém s vyšší verzí, použijte tuto.
Pozn. Pokud odebíráte nejprve verzi 20011xx, odinstalujte ji. Pokud máte poté problém s instalací, jděte do registru a odstaňte hodnotu klíče HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IncrediMail\Version, popř. též HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IncrediMail\Update Version. Poté již instalace proběhne v pořádku. Z vyšší verze Vám zůstanou některé skiny.

Instalace češtiny:

1. Rozbalte ZIP soubor s češtinou do jedné složky.

2. Instalace pomocí průvodce "SETUPcz.bat" byla odzkoušena v operačních systémech Windows XP a Windows 2000. V ostatních operačních systémech by měla fungovat také, ale nezaručuji. V případě problémů zkopírujte všechny *.dll soubory se složky "Soubory" do adresáře "bin" ve složce programu.

3. Průvodcem proběhne instalace správně pouze tehdy, pokud máte IncrediMail nainstalován na standardní cestě: (Systémový disk)\Program Files\IncrediMail. Pokud jej máte nainstalován jinde, zkopírujte všechny *.dll soubory do adresáře "bin" ve složce programu.

Doporučuji si zazálohovat původní soubory pro případ nějakého problému. V případě instalace pomocí "SETUPcz.bat" se záloha vytvoří automaticky v umístění (Systémový disk)\Program Files\IncrediMail\bin\Záloha.

Hodně štěstí s programem :-)))
:-) Gnold (-:

A na závěr ještě poděkování:
Tato čeština byla vytvořena z podstatné části na základě češtiny, vytvořené Romanem Hnědkovským. Díky jeho češtině jsem vlastně program objevil a začal používat, takže mu tímto děkuji, že jej umožnil jistě již mnoha uživatelům poznat. Časem jsem však během používání programu našel pár drobností, které jsem si "dopřeložil" a další některé drobné věci upravil ke svým potřebám (např. trochu terminologicky přiblížil Microsoftím programům, na nichž jsem byl prostě odkojen a tu a tam jaksi podvědomě nějaký ten výraz hledám...) Časem se těch úprav objevilo i trochu více, a tak jsem se rozhodl poskytnout tuto upravenou verzi, kdyby se někomu hodila. Jde přece o prospěch uživatelů :-).


Download instalátoru češtiny do programu IncrediMail XE 20011xx (326 kB)

Download instalátoru češtiny do programu IncrediMail XE 1850934 (275 kB)

Download češtiny do programu IncrediMail XE 20011xx (220 kB)

Download češtiny do programu IncrediMail XE 1850934 (191 kB)

Domovská stránka programu IncrediMail.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36Najdete na iDNES.cz