Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ImageMixer 3

  12:00aktualizováno  11:19
ImageMixer3 je jednoduchý prográmek (dodávaný zdarma společností Panasonic k jejich videokamerám) pro snadný import, úpravu, střih a ukládání videa z Vaší videokamery. K dispozici nyní máte i češtinu.

ImageMixer 3 - větší obrázek z programu

ImageMixer 3 je jednoduchý prográmek (dodávaný zdarma společností Panasonic k jejich videokamerám) pro snadný import, úpravu, střih a ukládání videa z Vaší videokamery. Umí stáhnout videa do počítače, upravit a seřadit videa a fotografie.Výsledek pak můžete uložit na disk a nebo vytvořit standardní DVD včetně hlavního menu. Výsledný dojem z vašeho videa můžete ještě doladit použitím různých efektů.

Překlad je vytvořen na poslední aktualizaci programu ImageMixer3 v3.1.0 (sestavení 3.00.007) ale je vyzkoušen a funguje i na verzi 3.1.0 (sestavení3.00.006). Další verze osobně neznám (ale čeština by měla fungovat na všech verzích 3.1.0), takže pokud máte jinou verzi a nebude Vám čeština v programu fungovat korektně, stáhněte si aktualizaci programu. Aktualizace je doporučena zejména pro uživatele OS Windows Vista (aktualizace knihoven pro podporu Vist).

Instalace CZ:
Stáhněte si níže uvedený zararovaný soubor, extrahujte a postupujte podle návodu (překopírujte soubory).

Download češtiny do programu ImageMixer 3 3.1.0 (149 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Pixela Corporation.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9Najdete na iDNES.cz