Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ICQ 2002a

  12:00aktualizováno  14. listopadu 2003 12:26
Když jsem na českých stránkách o ICQ, tedy na www.icq.cz oznámil, že udělám češtinu, netušil jsem , jaký urágán zájemců rozpoutám. Po dokončení mě plno lidí bombardovalo s tím, abych jim jí poslal. To pochopitelně není v mých silách a proto jí velmi rád nabídnu skrze tyto stránky.

ICQ

Úvodem k tomuto překladu chci říct, že jsem se nikdy nevěnoval studiu angličtiny, ze které jsem tento překlad dělal, je to víceméně práce se slovníky a mé zkušenosti z práce s PC, také je to můj první pokus o překlad v tomto rozsahu, proto také omluvte některé významové chyby, které se tam mohou vyskytnout. Upozorňuji, že některé věci nejsou přeloženy a to z toho důvodu, že jsem nenašlel jejich zdoroj. Pokud se najde někdo kdo mi bude schopen poradit, jak to ještě vylepšit, nebudu proti, jsem přístupný všem připomínkám.

A nyní k instalaci. Vzhledem k tomu, že tato čeština je dosti obsáhlá je spakována do samorozbalovacího archívu RAR. Tento je nutno spustit a rozbalit do Vámi předem připraveného adresáře a nebo přímo do adresáře ICQ. Tuto poslední opraci ale moc nedoporučuji, protože dojde k nenávratnému přepsání DLL knihoven a EXE souborů a pokud by se při této operaci vyskytla chyba, bylo by Vaše ICQ nefunkční.
Doporučuji nejlépe celé ICQ, nebo alespoň soubory které mají být změněny překopírovat do záložního adresáře a pak počeštěné soubory nakopírovat do hlavního adresáře ICQ. ICQ je nutno mít při této operaci úplně vypnuté.

Jedná se o češtinu do ICQ2002a BUILD3727, tuto verzi programu najdete na http://www.icq.cz/ dole.

Příjemnou zábavu s programem přeje Jiří Russ alias skutr

20.11.2002
Vážení uživatelé moji češtiny do ICQ 2002a. Všem se Vám moc omlouvám za předcházející verzi, ve které bylo mnoho chyb a překlepů. Na základě Vašich připomínek a upozornění jsem se rozhodl udělat generální kontrolu mého výtvoru a zároveň ho opravit, doufám že se mi to k Vaší spokojenosti podařilo. Pokud i nyní narazíte na nějaké překlepy a chyby, bez váhání mi dejte vědět na e-mailovou adresu jiri.russ@seznam.cz.

Download češtiny do programu ICQ 2002a (4 031 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy ICQ Inc.

Instalaci programu a další informace naleznete též na serveru ICQcz.info.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9Najdete na iDNES.cz