IconShop 1.1x

  12:00aktualizováno  5. června 2:18
IconShop v1.14 je utilitka pro správu ikon, pokud jsou ve formátu ICO a ICL. Umožňuje prohlížení a konverzi ikon z různých formátů. Dále můžete ikonky extrahovat z různých souborů Windows, např. EXE souborů BMP, TIFF, XPM, GIF, DLL atd. Ikony též můžete exportovat a ukládat do formátu ICO, BMP, a nebo KURZORU. Verze 1.14 Alpha byla rozšířena o možnost vytváření duplikátů ikon, zdvojování a spojování.....

IconShop v1.14 je utilitka pro správu ikon, pokud jsou ve formátu ICO a ICL. Umožňuje prohlížení a konverzi ikon z různých formátů. Dále můžete ikonky extrahovat z různých souborů Windows, např. EXE souborů BMP, TIFF, XPM, GIF, DLL atd. Ikony též můžete exportovat a ukládat do formátu ICO, BMP, a nebo KURZORU. Verze 1.14 Alpha byla rozšířena o možnost vytváření duplikátů ikon, zdvojování a spojování. Sice jsem nepřišel k čemu se to dá využít, ale budiž.
INSTALACE ČEŠTINY:
Čeština je kompletní program takže není třeba stahovat original. Po stažení rozbalte ZIP soubor kamkoliv na disk.

29.12.2000

Neumím si představit např. systém Windows bez ikon. Ikony nám přinášejí možnost zpřehlednění (ale i zestetičnění) naší pracovní plochy, souborů z různou příponou apod. Ve Windows však není integrován nástroj, který by alespoň základní práci s ikonami umožňoval. IconShop 1.13 je utilitka pro jejich správu, pokud jsou ve formátu ICO a ICL. Umožňuje prohlížení a konverzi ikon z různých formátů. Dále můžete ikonky extrahovat z různých souborů Windows, např. EXE souborů BMP, TIFF, XPM, GIF, DLL atd. Ikony též můžete exportovat a ukládat do formátu ICO, BMP, a nebo KURZORU. Program je navržen ve stylu průzkumníka se třemi okny a velmi lehce se s ním pracuje i když nenabízí takové vyhledávací možnosti jako například Icon Catcher. Pokud však spojíte oba programy dohromady, máte slušný nástroj pro správu ikon. Čeština do obou programů je můj výtvor, není stoprocentní, pro práci s programy však dostačující.

Download češtiny do IconShop v1.14 Alpha CZ (132 kB)

Download češtiny do IconShop v.1.13 CZ (108 kB)

Domovská stránka firmy LionTech, kde si můžete program stáhnout (ale čeština ho obsahuje).

Domovská stránka autora překladu, Sezoba, děkuji Vám za návštěvu.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

Najdete na iDNES.cz