Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hledá se Nemo: Nemova škola hrou

  12:00aktualizováno  26. února 12:33
Tato hra je určena pro ty nejmenší, ve věku 2-5 let, kteří mají možnost vydat se společně s Nemem a Dory poprvé do školy. CD Projekt jí koncem března 2006 přinese v kompletní lokalizaci včetně dabingu.

Nemo jde poprvé do školy a Ty musíš jemu a Dory pomoci sbírat snímky obyvatel moře a dalších věcí. Cestou si můžeš zahrát řadu drobných her, jako je například Perlino bingo s úhoři, kuželky s mušlemi, skákání po želvách ve Východoasijském proudu a nakonec se na rejnokových zádech vrátíš na korálový útes. Přitom si můžeš fotografovat různé mořské tvory a zařadit si je do alba, kde je lze všelijak upravovat.
PC hra Hledá se Nemo: Nemova škola hrou je určena pro ty nejmenší, ve věku 2-5 let, kteří mají možnost vydat se společně s Nemem a Dory poprvé do školy. Zábavnou formou a s pomocí Nema a Dory se naučíte poznávat obrázky, písmena, číslice, počítat a odhalíte i základy matematiky.
Hru v ČR bude distribuovat firma CD Projekt a to v kompletní profesionální české verzi, což znamená texty, manuál, menu a to vše včetně dabingu. Vydání je plánováno na konec března 2006.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Hry dle filmu (nebo obráceně) se vydávají velmi často, jsou dobrým lákadlem i pro občasné hráče, kterým dozajista...

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...Najdete na iDNES.cz