Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

HighGrow 2.0

  12:00aktualizováno  19. srpna 6:36
Přeložil sem program na legální pěstování Marihuany ""HighGrow"" verze 2.0! Snažil sem se toho přeložit co nejvíc, ale některý věci se vůbec nenašel, takže se může stát že sem tam bude něco v angličtině (je toho víc v češtině)!!

HighGrow v.2.0 - větší obrázek programu

Přeložil sem program na legální pěstování Marihuany "HighGrow" verze 2.0! Snažil sem se toho přeložit co nejvíc, ale některý věci se vůbec nenašel, takže se může stát že sem tam bude něco v angličtině (je toho víc v češtině)!!
Co je dál přeloženo: Přeložil sem menu a okna, dále sem se snažil přeložit nějaké stringy, jenomže je to ukrutně anglickýho textu, a tak sem radši přeložil jenom to co většina lidí vidí při běžném použití!!! Nejvíce mi dalo zabrat přeložit popisy jednotlivých druhů Marihuany, ale nakonec se povedlo, jenže ty anglický spojeniny mi dělaly celkem dost velký problémy, takže tímto bych se chtěl omluvit všem profesionálním pěstitelům že tam nebudou odborné názvy pro určité části kytek!!
Chtěl sem taky přeložit Wallyho řeči, ale ty mě žádnej program nepobral, pokud někdo ví jak to udělat aby to fungovalo v češtině tak ať se ozve!!!

Instalace:
Jelikož mi hodně lidí psalo, že neumějí přepsat anglické verze mojí češtinou, tak sem udělal pro jednoduší instalaci samorozbalovací soubor v podobě instalace, vypadá to pěkně a pochopí to každej!! Takže stačí kliknout na exe soubor!!!
Michal "Magor" Tušek

Download češtiny do programu HighGrow 2.0 (586 kB)

Domovská stránka programu HighGrow

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz