Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Heroes of Annihilated Empires

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:37
Zajímavá kombinace RTS a RPG vám umožní stát se vůdcem celých armád, ovládat magii či využívat své brutální síly. Velkým plusem je chystaná oficiální lokalizace, kterou chystá společnost TopCD.

Heroes of Annihilated Empires je kombinací RPG a RTS. Hráč začíná jako téměř obyčejný a bezvýznamný "člověk". Postupem času, jak putuje krajem, sbírá následovníky a získává zkušenosti, se možná stane jedním z nejznámějších vůdců. Ale nic není tak jednoduché, hráče provází rozsáhlý příběh, který řídí jeho kroky, potkává různé kmeny se kterými se může spřátelit, či je vyhladit. Bude navštěvovat tajemné kobky a podzemní jeskyně, aby našel starobylé artefakty, které mu v další cestě pomohou. Ze začátku je na výběr z šesti naprosto odlišných ras, některé zaměřené na brutální sílu, jiné na magii atd. Tato volba ovlivní celý průběh hry: skladbu jednotek, používanou magii, Když už je řeč o armádách, nepůjde o malé potyčky s několika desítkami jednotek! Hra podporuje armády až do velikosti 64.000 jednotek, takže půjde vskutku o ohromné bitvy, kde půjde nejen o vojáky, ale i o jejich morálku, výhodnost terénu a využívání magie.

Jak náš server exkluzivně informovala společnost TopCD, hru bude v ČR distribuovat ona a to v češtině, přeloženy budou in-game texty, manuál a instalátor. Práce na překladu byly zahájeny, přesný termín dokončení bude teprve upřesněn.

8.9.2006 - Překlad zahájen, předběžný termín stanoven na vánoce 2006.

21.11.2006 - Překládáme, termín upřesněn na leden 2006.

22.12.2006 - Přeloženo, čekáme na první CZ betu, termín vydání 30.2.2007.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Hry dle filmu (nebo obráceně) se vydávají velmi často, jsou dobrým lákadlem i pro občasné hráče, kterým dozajista...

Silent Hunter 5

Silent Hunter 5

Další pokračování oblíbeného simulátoru ponorky z 2. světové války. V dubnu bychom se měli dočkat oficiální české verze...

MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností
MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností

Těhotenská maska na břicho, sádrový odlitek nebo ujetý halloweenský obleček... Trendy se nevyhýbají ani těhotným ženám. Připravte se, bude to šílená jízda!Najdete na iDNES.cz