Helix Producer

  12:00aktualizováno  24. února 11:54
Helix Producer je program na převod audio a video souborů do streamovacího formátu RealMedia. Pokud znáte např. program Windows Media Encoder, tak tohle je něco podobného, akorát to není od Microsoftu :-) A teď je i částečně česky.

Helix Producer - větší obrázek z programu

Tato čeština by se stručně dala charakterizovat větou "Lepší něco než nic". Není totiž úplná a je navíc bez háčků a čárek, což je u programů dost neobvyklé. Bohužel s tím se nejspíš nic nedá dělat. :-( Texty má program uložené v souboru ve formátu XML, takže jsou pěkně pohromadě. Ovšem program si ten soubor zpracovává nějakým pochybným způsobem a nereaguje na informaci o použitém kódování v hlavičce XML souboru. Takže místo háčků a čárek se mi objevovaly všelijaké divné znaky :-( A navíc na změnu některých textů (např. názvy oken) program reaguje chybovými hláškami, takže musely zůstat anglicky :-(

Instalace
Instalace je jako obvykle celkem jednoduchá: stačí jen zkopírovat soubor GUI.RPUI zkopírujte soubor GUI.RPUI do podadresáře 'resources' adresáře programu Helix Producer.
Např. do C:\Program Files\Real\Helix Producer\resources

Tato čeština je určena pro Helix Producer Basic, který je k dispozici zadarmo, je ale možné, že bude fungovat i v placené verzi 'Plus', ale to není zaručeno (nemám jí, takže to nemůžu vyzkoušet).

Loučí se Spider_X

Download češtiny do programu Helix Producer (253 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy RealNetworks.

Domovská stránka autora češtiny, Spidera_X, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum
České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a Světové zdravotnické organizace měly dodržovat 10 kroků, které vedou k úspěšnému kojení. Podle průzkumu iniciativy Šestinedělky a České ženské lobby však všechny tyto kroky nedodržuje žádná z českých porodnic.Najdete na iDNES.cz