Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

HawkDVB

  12:00aktualizováno  19. ledna 8:56
Jde o aplikaci ke sledování i nahrávání digitálního satelitního vysílání. Obsahuje modul pro zobrazení teletextu i přehledu pořadů pomocí elektronického programového průvodce(EPG). Čeština je nyní i na verzi 1.1.2.1.

HawkDVB - větší obrázek z programu

Jedná se o program pro sledování digitátního satelitního vysílání přes družici. Pro sledování je třeba vlastnit ještě satelitní karu SKYSTAR 2, konvertor a parabolickou anténu. Karta nahrazuje stolní přijímač.
Program umožňuje dále zobrazit teletext stanic, které ho vysílají, jakož i informace o vysílaných pořadech pomocí EPG (elektronický programový průvodce). Kanály lze třídit podle typu (TV, rádio, data), dle kódování a též řadit do favoritních skupin. Dále jde kanál v seznamu vyhledat dle jeho názvu. S příslušnými pluginy (S2Emu) jde dekódovat spoustu placených kanálů bez nutnosti další investice. Při zakoupení programátoru a čtečky karet v jednom (Phoenix) je možnost s příslušným pluginem a originální kartou přijímat např. vysílání Czech Link, UPC. Existují i karty neoficiální, na některé placené balíky programů. Vše samozřejmě jen pro studijní účely! Více informací na Skystar.

Domovská stránka projektu neexistuje. Tvůrcem je někdo z Německa pod přezdívkou "Hawk". Stáhnout program v anglické verzi je možno z www.skystar.info, sekce Software. Zde jsou i příslušné pluginy a spousta informací o sat. příjmu. Instalace samotné češtiny je jednoduchá, spusťte patch a řiďte se pokyny.

Download češtiny do programu HawkDVB 1.1.2.1 (54 kB)

Download češtiny do programu HawkDVB 1.1.1.4 (142 kB)

Download češtiny do programu HawkDVB 1.0.1 (72 kB)

Domovská stránka programu neexistuje ale stáhnout ho můžete například na Skystar.

HawkDVB - větší obrázek z programu HawkDVB - větší obrázek z programu

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9Najdete na iDNES.cz