Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

GTA: San Andreas - první obrázky

  10:51aktualizováno  15. července 10:10
GTA: San Andreas - první obrázky
Jak jistě víte, překlad hry Grand Theft Auto: San Andreas se neuskuteční díky oficiálnímu distributorovi, firmě Cenega, ale pustil se do ní amaterský tým. Ostatně podrobnosti o tom byli zveřejněny zde. Dnes mě JD informoval o prvních obrázcích, které se podařilo z již lokalizovaných částí hry dostat. Na nich je vidět, že hra skutečně ani v české verzi není nic pro Mirky Dušíny a že sprostými výrazy se šetřit nebude. Ostatně dobře je to vidět na prvních zveřejněných obrázcích , které sice ještě neobsahují diakritiku, ale to je jen otázka dokreslení fontů.
Na překladu dnem a nocí maká tříčlenný tým - Kopulkon má na starosti první okrsek Los Santos, Bobbbovi bylo svěřeno poslední město (Las Venturas) a Raptor to celé řídí, řeší technické záležitosti a převádí do našeho jazyka sub-mise, školy, menu apod. (POLIS nakonec účast odřekl). Prostřední okrsek San Fierro dostane za úkol ten, kdo se k němu dostane nejdříve, a pak se ještě musí spousta času věnovat korektuře či betatestu.
Překlad je zrhuba ve 20%, ale důležité je, že betatest se teprve chystá. V té souvislosti je zde i prosba autorů, aby z vaší strany nebyli obtěžováni emaily typu "Kdy bude už hotová čeština", chodí jich opravdu hodně a jen to zdržuje od práce. Raději si počkejte na zveřejněné informace zde.
Grand Theft Auto: San Andreas - větší obrázek ze hry Grand Theft Auto: San Andreas - větší obrázek ze hry Grand Theft Auto: San Andreas - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System ShockNajdete na iDNES.cz