Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

GTA: San Andreas bude česky oficiálně !

  8:04aktualizováno  9:50
GTA: San Andreas bude česky oficiálně !
Celá herní komunita netrpělivě čeká (a někteří šťastlivci už jí vlastní) na chystané další pokračování herní pecky s názvem GTA: San Andreas. Je pochopitelné, že do překladu téhle hry se pár překladatelů bude chtít pustit a právě proto, abych jim ušetřil zbytečnou práci, rád bych zde informoval o dnes vydané tiskové zprávě od vydavatele této hry u nás, společnosti Cenega Czech:

Společnost CENEGA CZECH oznamuje, že v červnu na český trh uvede limitovanou edici očekávané PC hry Grand Theft Auto: San Andreas. Hra tak na českém trhu bude mít stejné datum vydání jako v ostatních zemích. Limitovaná edice je v anglickém jazyce a namísto klasické krabičky je DVD se hrou vloženo do sedmdesátistránkové knížky s pevnou vazbou. Celé balení je pak ještě opatřeno ochranným převlekem. Limitovaná edice GTA SA bude k dostání za 1799 Kč. Zákazníci v České republice se dočkají i lokalizované verze. Hra s českým manuálem a přebalem bude k dostání do několika týdnů po vydání anglické edice. Hra bude balená v klasické DVD krabičce a obsahovat bude 1 DVD, 1 CD s češtinou a český manuál a přebal. Díky nižším nákladům na výrobu si můžeme dovolit hru na českém trhu nabízet za příjemných 1499 Kč Lokalizační tým v současné době pracuje na překladu hry a přípravě patche s českými titulky. CD s češtinou bude vloženo do DVD krabičky společně se hrou. Zákazníci, kteří si koupí anglickou limitovanou edici budou mít možnost dodatečně získat i CD s češtinou. V prodejnách JRC ho dostanou po předložení účtenky. Internetové obchody by měly CD posílat na vyžádání dodatečně. Zákazníci, kteří si hru zakoupí v hypermarketech a zašlou na adresu společnosti CENEGA kopii účtenky, dostanou CD poštou.

Další případné info o překladu a vydání češtiny by se mělo objevovat přímo na webu společnosti Cenega Czech. A ještě doplnění. Podle slov tiskové mluvčí Cenegy, Báry Veselé, čeština nebude oficiálně uvolněna na internet a ani v budoucnu se to nechystá.
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Dárek k Vánocům - Paradise

Paradise

Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?
Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství, spustila se lavina vzpomínání. Redakce se smíchem rázem otřásala v základech. Jedna si ostříhala řasy, druhá si touhu po papouškovi splnila v bažantnici, třetí nutila mladší sestru jíst mrtvé mouchy… a to není zdaleka všechno!Najdete na iDNES.cz