Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Grand Prix 4

  12:00aktualizováno  4. září 11:44
Závody formulí 1 mě vždy bavili, no a protože se přednedávnem objevila úplně nová hra této kategorie a její překlad zatím nikde, proč to nezkusit, že? Jedná se prozatím o betaverzi, přivítám i vaší spolupráci na úpravě češtiny.

Grand Prix 4

Vůně benzínu, kvílení pneumatik, pomuchlané kokpity, ale na druhou stranu i obdiv krásných dívek a spousty peněz, tak to všechno patří k formulím jako ryba k vodě. My, obyčejní smrtelníci skutečný život závodníka formule 1 poznáme stěží a tak nám nezbývá než využít moderní doby a alespoň si zahrát nějakou tu parádní "formuláckou" hru.
Aby byl dojem z hraní co nejlepší, připravil jsem pro všechny nadšence i češtinu, jedná se zatím pouze o beta verzi, která bude průběžně aktualizována a to i díky vaším připomínkám a radám.
Připravuji i další update s ruznými skiny formulí a nastavení vozů pro různé okruhy. Veškeré připomínky a návrhy zasílejte na níže uvedený e-mail .

Instalace je snadná, stačí stáhnout patch, spustit, případně upravit cestu a nechat přepsat soubory.

Prozatím se loučí Keny

5.9.2002
Právě jsem vydal další betu češtiny, takže pokud jste si stáhli češtinu před tímto datem, určitě si jí upgradujte touto současnou, kterou jsem pracovně nazval 1.0.0.2.b. Pokud budu vydávat nějakou další, pochopitelně vás zde poinformuji.
Keny

Download češtiny do hry Grand Prix 4 (464 kB)

O samotné hře si můžete přečíst zajímavou recenzi, shlédnout video ze hry či si jen prohlédnout sadu screenshotů.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...Najdete na iDNES.cz