Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Genius NetScroll Optical Mouse

  12:00aktualizováno  3. srpna 12:09
Koupili jste si jednu z nejběžnějších optických myší od firmy Genius? A chtěli jste si nastavit funkce jednotlivých tlačítek a jiné vychytávky? Že jste nevěděli co, která položka znamená? Tak s tím bych vám mohl pomoci. Přidal jsem i češtinu do verze 7.00.00.

Genius NetScroll Optical Mouse - větší obrázek z programu

Koupili jste si jednu z nejběžnějších optických myší od firmy Genius? A chtěli jste si nastavit funkce jednotlivých tlačítek a jiné vychytávky? Že jste nevěděli co, která položka znamená? Tak vám pomůžu, mám tady pro vás překlad ovladače pro tyto myši. Je to vlastně v podstatě ovládací software pro několik myší a polohovacích zařízení od firmy Genius ( nastavení tlačítek atd.) Tento překlad je vyladěn pro ovladač optické myši: Genius NetScroll Optical Mouse, protože právě tuto myš vlastním a ty ostatní zařízení jsem nemohl vyzkoušet ( samozřejmě, že překlad bude fungovat i s jinými zařízeními, pro které je tento ovladač určen, ale nemohu zaručit, že překlad bude přesný ). Kdo tuto myš vlastní, dobře ví, že pokud neumí anglicky, něco nastavit není tak lehké a znamená to stálé zkoušení. Ovladač obsahuje několik jazyků ( asi tři ), ale já jsem přeložil pouze anglickou část, protože ta se nastaví po instalaci jako výchozí.

INSTALACE:
Instalátorem nainstalujete překlad a po spuštění v ovládacích panelech a nástrojové liště je vše v českém jazyce. Před instalací překladu je NUTNÉ vypnout ovládací panel v nástrojové liště, jinak nedojde k překladu a při instalaci se vám zobrazí hláška "Aktualizace hlavního souboru selhala, operace byla zrušena." Vypnutí provedete kliknutím pravého tlačítka myši na černobílou ikonu obličeje v pravé části nástrojové lišty ( u hodin ) a vybráním položky "Close NetScroll Optical Mouse". Potom proveďte instalaci českého překladu. Až se instalace překladu dokončí, ovládací panel se vám automaticky znovu spustí. Pokud se vám počeštění nepovede, pravděpodobně máte jinou verzi knihovny "MouseCPL.dll" nebo máte již nainstalovaný jiný překlad od jiného autora. Instalaci musíte provádět na původní anglickou verzi programu!

CO JE PŘELOŽENO
Přeloženy jsou všechny tlačítka, volby a chybová hlášení.
Pokud najdete nějaké nedostatky nebo budete mít při instalaci nějaké potíže, které nebudete schopni sami vyřešit, ozvěte se prosím na níže uvedený e-mail abych to mohl opravit nebo vyřešit ( hlavně ti, co vlastní jiný druh polohovacího zařízení, než je Genius NetScroll Optical Mouse ).

UPOZORNĚNÍ
Šíření tohoto překladu na CD nebo umístění na internetu není dovoleno bez písemného souhlasu autora!!! Je mi líto, ale po jistých zkušenostech jsem byl nucen přistoupit k těmto opatřením. Pokud někdo za tento produkt od vás požadoval peněžní nebo jinou úhradu, byli jste okradeni!!!

Přeji Vám příjemné používání ovládacího programu Genius NetScroll Optical Mouse v českém jazyce.
S pozdravem Dregn

Download češtiny do programu Genius NetScroll Optical Mouse 7.00.00 (76 kB)

Download češtiny do programu Genius NetScroll Optical Mouse 6.02.00 (44 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Genius.

Domovská stránka autora češtiny, Dregna, díky za návštěvu.

Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Wise Disk Cleaner

Wise Disk Cleaner

Wise Disk Cleaner je program na čistenie diskov od nepotrebných súborov. Pripravl som slovenčinu do verzie 9.71.688

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz