Genie Timeline Home 2013

  8:52aktualizováno  8:52
Genie Timeline Home 2013 je software určený pro bezproblémové průběžné, automatické zálohování v reálném čase. čeština pro verzi 4.0.1.200

Genie Timeline Home 2013 | foto: Bonusweb.cz

 Stačí jej nainstalovat do počítače, nastavit ve třech jednoduchých krocích které důležité dokumenty, hudbu a filmy chcete zálohovat a určit cíl zálohování. Od této chvíle již budou vaše data chráněna průběžným zálohováním. Pokud by se vám stalo, že omylem smažete jakýkoliv soubor, vždy se můžete vrátit v čase a najít ho.

Integrovaná funkce Zotavení po havárii umožňuje vytvořit spouštěcí disk, který je možno umístit na různé druhy médií jako jsou virtuální partition, USB disk, nebo vytvořit ISO obraz, aby bylo možno systém v případě selhání jednoduše obnovit.

A to ještě není zdaleka vše. Genie Timeline Home umožňuje zálohovat systémové složky jako jsou Windows a Program files a samozřejmě uživatelská data programů jako jsou Office, pro rychlejší a bezpečnější ochranu dat.

Genie Timeline Home je založen nově na technologii blokového zálohování. Ta spočívá v tom, že jsou zálohovány pouze modifikace, nebo změny přímo v souboru a ne celý soubor. To umožňuje šetřit jednak čas ale hlavně prostor potřebný pro zálohování.

Pokud hodně cestujete, připravili jsme pro vás jako bonus aplikaci pro iPhone/iPad. Nyní můžete monitorovat vaše zálohování kdykoliv a kdekoliv.

Software běžící na pozadí systému monitoruje systém a rozpozná, kdy jste hráli hry, sledovali film, nebo spouštěli prezentaci a mění výkon s ohledem na co nejlepší využití procesoru. Může být také omezeno spouštění v případě, že Laptop běží na baterie, nebo, v případě kritického stavu baterií, pozastaven.

S Genie Timeline Home můžete zálohovat jakýkoliv typ dat, můžete také pomocí filtrů přidat/vyloučit ze zálohování typy souborů. Vzhledem k integraci programu přímo do Windows, můžete jednoduše vyloučit soubory nebo složky jednoduše tím, že je zařadíte do složky "No Backup Zone", nebo je můžete přidat/vyloučit jednoduchým kliknutím pravého tlačítka myši.

Genie Timeline Home = Snadná ochrana pro všechny vaše soubory.

Návod na instalaci češtiny naleznete zde.

Download češtiny do programu Genie Timeline Home 2013 4.0.1.200 (1 550 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Genie9 Corporation.

Domovská stránka autora překladu, Gogina, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Vyhrajte balíček s mlékem Nutrilon. Stačí se podělit o svou mateřskou zkušenost
Vyhrajte balíček s mlékem Nutrilon. Stačí se podělit o svou mateřskou zkušenost

„To já svým dětem dělat rozhodně nebudu!" Poznáváte se? Tak se nám na toto téma rozepište v deníčku a 5 z vás odměníme balíčkem Nutrilonu s dalšími dárky podle vlastního výběru.Najdete na iDNES.cz