Genie Timeline Home 2012

  22:46aktualizováno  22:46
Genie Timeline Home 2012 je software určený pro bezproblémové průběžné, automatické zálohování v reálném čase. Čeština pro verzi Build 3.0.1.600

Genie Timeline Home 2012 | foto: Bonusweb.cz

Stačí jej nainstalovat do počítače, nastavit ve třech jednoduchých krocích které důležité dokumenty, hudbu a filmy chcete zálohovat a určit cíl zálohování. Od této chvíle již budou vaše data chráněna průběžným zálohováním. Pokud by se vám stalo, že omylem smažete jakýkoliv soubor, vždy se můžete vrátit v čase a najít ho.
Integrovaná funkce Zotavení po havárii umožňuje vytvořit spouštěcí disk, který je možno umístit na různé druhy médií jako jsou virtuální partition, USB disk, nebo vytvořit ISO obraz, aby bylo možno systém v případě selhání jednoduše obnovit.
Genie Timeline Home umožňuje zálohovat systémové složky jako jsou Windows a Program files a samozřejmě uživatelská data programů jako jsou Office pro rychlejší a bezpečnější ochranu dat. Je založen na technologii blokového zálohování. Ta spočívá v zálohování modifikací přímo v souboru namísto zálohy celého souboru. To umožňuje šetřit jednak čas ale hlavně prostor potřebný pro zálohování.
Pokud hodně cestujete, připravili jsme pro vás jako bonus aplikaci pro iPhone / iPad. Nyní můžete monitorovat vaše zálohování kdykoliv a kdekoliv.
Software běžící na pozadí systému monitoruje systém a rozpozná, kdy jste hráli hry, sledovali film, nebo spouštěli prezentaci a mění výkon s ohledem na co nejlepší využití procesoru. Může být také omezeno spouštění v případě, že Laptop běží na baterie, nebo, v případě kritického stavu baterií, pozastaven.
S Genie Timeline Home můžete zálohovat jakýkoliv typ dat, můžete také pomocí filtrů přidat/vyloučit ze zálohování typy souborů. Vzhledem k integraci programu přímo do Windows, můžete jednoduše vyloučit soubory nebo složky jednoduše tím, že je zařadíte do složky "No Backup Zone", nebo je můžete přidat/vyloučit jednoduchým kliknutím pravého tlačítka myši.

 Instalace češtiny:            http://genie9.cz/support/KB/cs_install/Timeline_home.html

Download češtiny do programu Genie Timeline Home 2012 - Build 3.0.1.600 (1 579 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Genie9 Corporation.

Domovská stránka autora překladu, Gogina, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36Najdete na iDNES.cz