Gene6 FTP Server

  12:00aktualizováno  25. června 2006 2:00
Gene6 FTP Server je velmi kvalitní a profesionální FTP server. Jde o aplikaci, která běží na vašem počítači na systému Windows a umožňuje uživatelům na síti získat přístup k vašim souborům. Program je velmi stabilní, takže prakticky nepotřebuje stálý dohled administrátora.

Gene6 FTP Server - větší obrázek z programu

Tento program můžete použít pro váš webový server, nebo jen pro sdílení souborů na lokální síti. Můžete zřizovat nové uživatele, přiřazovat jim různé sdílené oblasti vašeho disku a zaheslovávat jejich ůčty kvůli bezpečnosti. Stahování nebo uploadování na server lze v případě potřeby okamžitě zastavit, nebo přímo vyhodit a následně blokovat určitého uživatele.

Překlad tohoto programu si v sekci Chcete překlad žádalo docela dost lidí, tak pevně doufám, že ač je to má první čeština, potěším alespoň tyto uživatele. Překlad sice neni 100%, ale vše nejdůležitější je přeloženo. Chybí přeložit pár pokročilých funkcí - nevěděl jsem přesně k čemu slouží, a tak by bylo obtížne vystihnout jejich český ekvivalent. Rychlou nápovědu jsem nechal v originále - překládat tohle mi přišlo dost zbytečné. Doufám, že bude čeština dobře sloužit a kdyby byly připomínky nebo požadavky, napište mi prosím na mail nebo do diskuze.

Download češtiny do programu Gene6 FTP Server (48 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Gene6.

Instalaci programu naleznete též na serveru Stahuj.CZ.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Najdete na iDNES.cz