Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

FTP Commander 7.0

  12:00aktualizováno  14. listopadu 10:13
Jednoduchý, uživatelsky velmi příjemný FTP klient, pracující klasicky ve dvou oknech (jako např. Windows Commader). Práce s ním je rychlá a rychle pochopitelná bez zbytečného zdržování kolem.

FTP Commander - větší obrázek z programu

Jednoduchý, uživatelsky velmi příjemný FTP klient, pracující klasicky ve dvou oknech (jako např. Windows Commader). Práce s ním je rychlá a rychle pochopitelná bez zbytečného zdržování kolem. Mimo klasických funkcí umožňuje předvolbu serverů, přrejmenovávání souborů na serveru, vytváření adresářů a mnoho dalšího.

Postup instalace:
Soubor "czech.lng" nahrejte do adresáře s programem (implicitně C:\Program Files\FTP Commander\), kde jsou zbylé jazykové mutace (soubory s koncovkou *.lng). Poté spusťtě FTP Commander a v nabídce "About" -> "Language" vyberte "czech". Nyní by jste měli pracovat v českém prostředí.
"Nepotřebné" jazykové mutace lze odstranit smazáním souborů *.lng. Doporučuji ale nemazat language.lng - to je původní anglická verze a ta se může hodit vždy.

Příjemnou práci s programem přeje
Man-from-Shadow

Download češtiny do programu FTP Commander 7.0 (4 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy InternetSoft Corporation.

Instalaci programu naleznete též na serveru Slunečnice.CZ.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...Najdete na iDNES.cz