Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

FS 2002 - můžete si i vydělat

  12:00aktualizováno  7. prosince 8:42
FS 2002 - můžete si i vydělat
Přišla nám do redakce nabídka jednoho čtenáře, který dokonce k emailu přiložil i letmo přeložený manuál ke hře. Nabídka bude zajímavá především pro některé z překladatelů, schválně si přečtěte dopis:

Pro mého otce, který má Microsoft Flight Simulator 2002 jako náhradu za opravdové létání, bych měl prosbu, jesti by někdo nebyl schopen a ochoten přeložit nějaké základní věci a úkoly v této hře. Za vás čas nabízím cca 1000,-Kč. Myslím si, že tento překlad by uvítalo mnoho dalších letců.
Díky moc
Tomáš
Ps. Pro příznivce fs2002 je tu letmo přeložený základní manuál rozložení tlačítek.


I když by taková žádost spíše patřila do rubriky chcete to, udělal jsem vyjímku, protože překlady leteckých simulátorů jsou vskutku velmi specifické, a stejně jako není velká základna těch, kteří s FS dokáží opravdu lítat a baví je to, málokdy se najde někdo ochotný to přeložit. Třeba to takhle pomůže lépe? Zájemci, kteří se do překladu budou chtít pustit, tedy pište na Tomášův email Bachtik@lineart.cz a domluvte se s ním na podmínkách.
Radek Zelycz (Čedič)
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

Final Fantasy XIII-2 CZ

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...Najdete na iDNES.cz