Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Freespace 2

  12:00aktualizováno  7. května 4:05
Tahle čeština je určena pro pokračování sqelyho vesmirnymu simulátoru, ve kterým se dá opravdu sqele vyřadit a rozstřílet mraky emzaku. Protože jsem přeložil i předchozí díl včetně datadisku, nemohl jsem nechat na pokoji ani toto:-)

Freespace 2

Tahle čeština je určena pro pokračování sqelyho vesmirnymu simulátoru, ve kterým se dá opravdu sqele vyřadit a rozstřílet mraky emzaku.
Vše bylo kompletně testováno na hře s nainstalovaným patchem verze 1.20 který se dá stáhnout odtud: www.freespace-2.com a doporučuji to hrát v rozlišení 1024 x 768, protože jinak to opravdu není to pravý vořechový.
Přeloženy jsou veškerý popisy misí, zbraní, lodi, ras, briefingy, hlášky během mise, rozkazy, help, HUD a menu (někde jsou popisy v animacích, to sem nepředělával, a na některých místech se vypisujou přímo názvy proměnných, což se přepsat nedá, to je třeba případ medaili a některých hlásek na HUD - teda ono se to přepsat dá, ale pak to nefunguje :-)

Instalace:
rozbalte si rar archív s češtinou (pokud neumíte s rarem, pořiďte si windows commander - explorer ve woknech je jen pro masochisty), podadresáře missions, players a tables (a soubory v nich) nakopírujte do adresáře FreeSpace2data (uspořádání je vidět i v archívu)

THX to R.K., bez kteryho by tahle čeština nevznikla

Tomcat

Download češtiny do hry Freespace 2 (483 kB)

Domovská stránka hry Freespace 2.

Tahle čeština je šířena jako freeware, takže pokud by po vás někdo chtěl za tuhle češtinu nějaký prachy, tak je to mizera mizernej a kopněte ho do .....

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz