Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

FileMenu Tools

aktualizováno 
Při brouzdání po internetu se mi dostal do ruky program FileMenu Tools a protože se mi líbil, připravil jsem pro vás překlad.

FileMenu Tools

Při brouzdání po internetu se mi dostal do ruky prográmek FileMenu Tools a prakticky ihned se stal pomocníkem v mojí každodenní práci s PC. Je to freeware aplikace, se kterou dosáhnete výrazného rozšíření položek kontextového menu v Průzkumníku Windows. Jeho součástí je několik šikovných utilit umožňující různé operace, hlavně se soubory a složkami, které určitě ušetří spoustu práce, například při třídění většího množství souborů, jejich přejmenování, nastavení atributů, nahrazování textů ve větším množství souborů, kopírování názvů více souborů najednou a spousta dalších.
S pomocí aplikace FileMenu Tools si dokážete upravit kontextové menu podle svých představ. Obsluha je snadná, stačí si v nastavení zvolit z již přednastavených funkcí, nebo si vytvořit funkce nové. Pokud Vám některý program nekompromisně nainstaloval do kontextového menu jakousi položku, kterou nepoužíváte, FileMenu Tools Vám ji pomůže lehce odstranit.
Tahle aplikace je jednoduše řečeno užitečná. Proto jsem vytvořil češtinu, aby práce s ní byla navíc také bezproblémová a rychlá i pro laiky.
Instalace překladu je provedena formou instalačního průvodce, takže její aplikování by neměl být pro nikoho problém.
Program je určen pro operační system Windows verze 98/Me/2000/XP/Vista.

Download češtiny do programu FileMenu Tools 5.5 (100 kB)
Download češtiny do programu FileMenu Tools 5.4.1 (100 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy LopeSoft.
Domovská stránka autora překladu, pl4toon, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...Najdete na iDNES.cz