Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

FIFA Manager 07

  12:00aktualizováno  17. prosince 11:44
Na začátku tohoto roku jsem se s několika nadšenci rozhodl přeložit tento fotbalový manager, někdy pojmenovaný i jako Total Club Manager 07. Překlad postupně pokračuje, podrobnosti najdete v článku.

FIFA Manager 07 - větší obrázek ze hry

Příchod dalšího do rodiny skvělých fotbalových manažerů byl netrpělivě očekáván. V současnisti asi nejlepší je právě FIFA Manager 07, někdy též nazván Total Club Manager 07. A protože dobře řídit svůj klub znamená perfektně porozumět všemu, co se ve hře dozvíte, ten, komu není dopřáno dobře umět angličtinu, je hra zapovězena. Změnit by to mohla má připravovaná čeština.

Překlad byl zahájen na začátku tohoto roku a v současnosti je přeloženo zhruba 12%. Stále bereme další lidi, co by chtěli spolupracovat na překladu textů. Zajemce prosím, aby se hlásili na mail pkubicek@la-femme.cz.
Také by se hodili alfa-testeři aneb lidi co by testovali češtinu ve hře.. Není potřeba začínat novou hru, proto na svých stránkách budu dávat průběžně ke stažení alfa a později i beta verze. Kdo chce testovat tak ať si to stáhne a normálně hraje.. Veškeré problémy (pouze cz texty) hlašte mailem, nejlépe se screenshoty.

Díky, držte palce, ať překlad dlouho netrvá a zatím si prohlédněte pár obrázků.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora překladu, Petra Kubíčka, díky za návštěvu.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
FIFA Manager 07 - větší obrázek ze hry FIFA Manager 07 - větší obrázek ze hry FIFA Manager 07 - větší obrázek ze hry

Autor:


Témata: FIFA

Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...Najdete na iDNES.cz