Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

F1 2001

  12:00aktualizováno  22. června 10:34
Upravil jsem některé výrazy ve své češtině původní a připravil češtinu i pro opatchovanou hru na verzi 1.0.7.6. Takže kdo nemáte hru opatchovanou, stáhněte si češtinu verze 1.0.2.4 a kdo má, tak tu druhou.
F1 2001

F1 2001 - 1.0.7.6.

Protože se objevil opravný patch na tuhle hru s číslem 1.0.7.6. a do něho původní čeština nefungovala, případně zlobila, byl jsem nucen připravit i upravenou češtinu. Tuhle češtinu do hry si ale stáhněte jen, když máte stáhlý EA Sports F1 2001 Update, který hru upgradeuje na verzi 1.0.7.6 (původně evropská verze = 1.0.2.4,americká = 1.0.4.5) protože jinak by Vám to nejspíš zblblo celou hru. Jelikož jsem nehrál přes internet, tak asi v multiplayeru nejsou přeloženy některé výrazy.

Při té příležitosti se dostalo i na první verzi, kterou jsem celou opravil a dokonce nalezl i chybku souboru game.dic , která způsobovala to, že i když jste měli vypnuté ojetí pneumatik, tak se Vám ojížděly tak, jako by jste to měli nastavené na maximum(7x). Nyní je vše OK a můžete pařit po libosti.

Kryštof Večerek

F1 2001

Protože se o dění okolo formule 1 docela zajímám, a vzhledem k tomu, že čeština zatím k dispozici není, rozhodl jsem se to napravit a pro stejně vášnivé jezdce, jako jsem já, připravit svou verzi.
Čeština je skoro všude až na herní módy a některé maličkosti v garáži, které jsem nepřekládal, abych nezkomolil jejich význam.
Jelikož jsem nehrál přes internet, tak asi nejsou přeložené některé výrazy v Multiplayeru. Moc se na mě za to nezlobte.

PS: Nová verze vzniká vždy, když najdu nějaké slova nepřeložené. Jestliže najdete něco, co je ještě nepřeložené(úkromě "Cambers" v garáži, což nevím, takže byste mohli taky),
tak mi, prosím napište na můj e@mail. Předem dík.

Instalace češtiny:
Po rozbalení archívu s češtinou soubor f12k1.osc přepiš v adresáři kde máš hru\Options a to samé udělej se souborem game.dic.

Kryštof Večerek

Download češtiny do opatchované hry (verze patche 1.0.7.6) F1 2001 (32 kB)

Download češtiny do neopatchované hry F1 2001 (30 kB)

K dispozici je i recenze hry na BonusWebu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...Najdete na iDNES.cz