Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Extreme Thumbnail Generator

  12:00aktualizováno  24. prosince 12:28
Extreme Thumbnail Generator je program, který vám pomůže vytvořit snadno a rychle ve čtyřech krocích vaši digitální galerii, kterou je možné prezentovat na webu. Samozřejmostí je podpora grafických formátů jako jsou (jpg, gif, bmp, tiff, a další ). čeština připravena i pro verzi 1.7.

Extreme Thumbnail Generator - větší obrázek z programu

Extreme Thumbnail Generator je program, který vám pomůže vytvořit snadno a rychle ve čtyřech krocích vaši digitální galerii, kterou je možné prezentovat na webu. Samozřejmostí je podpora grafických formátů jako jsou (jpg, gif, bmp, tiff, a jiné). Dále máte možnost dělat jednoduché úpravy obrázků nebo galerii zabalit do souboru .zip, ukládat projekty pro každou galerii zvlášť atd. V programu je také zabudovaný jednoduchý html editor, kterým můžete upravovat či vytvářet šablony do češtiny. Program umožňuje jednoduchou úpravou v editoru html mimo jiné odstranit či změnit jak frázi "Powered by", tak také název programu s hyperodkazem na home, která se jinak zobrazuje i v registrované verzi. V nabídce možností jsou i různé grafické efekty a filtry pro úpravu, vkládání textu či obrázkových log aj. Čeština je k dispozici i na domovských stránkách programu (jde o mou práci), ale zde se vždy dočkáte té nejnovější verze (občas autorům programu zveřejnění nové verze pár dní trvá). Překlad zde na češtinách navíc obsahuje již přeložené šablony, což na home není a ani to nepožadovali.
Popis instalace češtiny, jakož i další podrobné informace o programu i češtině samotné, naleznete v archívu v souboru Readme.txt, pozorně si ho před instalací pročtěte.

Rgds, Vlamo

Download češtiny do programu Extreme Thumbnail Generator 1.7 (337 kB)

Download češtiny do programu Extreme Thumbnail Generator 1.6 (337 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Extreme Internet Software.

Instalaci programu naleznete též na serveru Stahuj.CZ.

Domovská stránka autora překladu, Vlama, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05Najdete na iDNES.cz