Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Exact Audio Copy 0.9 beta 4

  12:00aktualizováno  13. června 1:44
Program je určen jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Je určen ke grabování hudebních disků a k editaci audiosouborů. Popravdě řečeno, jsem překvapen, že tak rozsáhlý (a v budoucnosti snad i velmi kvalitní) program může být zadarmo.

Exact Audio Copy - větší obrázek z programu

Program je určen jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Je určen ke grabování hudebních disků a k editaci audiosouborů.
Popravdě řečeno, jsem překvapen, že tak rozsáhlý (a v budoucnosti snad i velmi kvalitní) program může být zadarmo. Zatím se jedná o betaverzi, která má určité nedostatky, avšak pro nahrazení programu Easy CD-DA Extractor, který jsem také překládal, jistě postačí.
Program má mnoho dobrých vlastností. Je rozsáhlý jak svými funkcemi, tak i užitnými vlastnostmi. Z tohoto důvodu je samozřejmě i textově rozsáhlý, což klade velké nároky na překlad. Žádám vás, vážení uživatelé tohoto překladu, abyste se zamyslely nad překladem a zasílaly mi návrhy na zlepšení překladu.
Především se jedná o odborné termíny vztahující se k muzice, ale i ke grabování audiosouborů.
Čeština je k dispozici ke stažení přímo z mých stránek, je to z důvodu otestování technických záležitostí na mém webu, ale snad to nikomu takovou práci nedá.

Díky P. Kodýtek

Upozornění (4.6.2002)

Problém při instalaci češtiny do Exact Audio Copy 0.9 beta 4?
Protože se mi ozvalo pár uživatelů, kteří měli problém s nainstalováním češtiny do Exact Audio Copy 0.9 beta 4, hledal jsem příčiny a zjistil jsem, že problém je na straně Exact Audio Copy 0.9 beta 4. Jde o to, že Exact Audio Copy 0.9 beta 4 je dodáván ve dvojím provedení:
 • v instalátoru EXE
 • v archivu ZIP
  Patch je použitelný pouze pro Exact Audio Copy 0.9 beta 4 instalovaný z instalátoru EXE, neboť obsahuje EAC.EXE s jiným datem, než je který je obsažen v archivu ZIP. Správná verze je datována 23.05.2002 - 12.35, zatímco verze z ZIP archivu má datum 24.05.2002 - 14.46. Pro verzi z 24.05.2002 zatím není vytvořen patch a nebude ani vytvořen do doby, než bude k dispozici další verze překladu. Chcete-li používat překlad již nyní, opatřete si správnou verzi EAC.
  Best regards,
  Pavel

  Upozornění (7.6.2002)

  Jsem tu opět, abych se připoměl s překladem pro Exact Audio Copy 0.9 beta 4. Bohužel, došlo k neočekávanému zvratu v cause nezdařených aplikací patche s češtinou. Ti, kteří si stáhli EAC z CD-R serveru, stejně jako já, neměli s použitím žádný problém, zatímco ti, kteří si stáhli EAC z jeho domácích stránek, nemohou překlad aplikovat. Důvod je prostý: hoši z CD-R serveru jsou neskutečně rychlí a stihli stáhnout EAC ještě před tím, než Andre Wiethoff přišel s nějakou drobnou úpravou a EAC lehce pozměnil. Lehce jsem mistifikoval tím, že se jedná o rozdíl mezi EXE a ZIP, neboť jsem si stáhl ZIP archiv z http://www.exactaudiocopy.de/ , který obsahoval EAC.EXE s datem 24.05.2002 - 14,46 a mylně jsem se domníval, že je problém tady. Pravda je jiná - všechny instalace stažitelné z domácích stránek EAC obsahují již EAC.EXE z datem 24.05.2002 - 14,46. Jedině pro tuto verzi budu dál vyvíjet překlad k dokonalosti dokud nebude vydána nová oficiálni (beta?)verze EAC, zatímco verze z datem 23.05.2002 je odložena a nebude se na ní dále pokračovat. Nová verze překladu je od 6.06.2002 dostupná na mých stránkách. Chtěl bych touto cestou poděkovat především panu Petru Kadlčákovi kadlcak@zubr.cz , který mi v objasnění problému velice pomohl.
  Best regards,
  Pavel

  Download češtiny do programu Exact Audio Copy 0.9 beta 4 (skrze stránky autora)

  Domovská stránka výrobce programu, firmy Exact Audio Copy

  Domovská stránka tvůrce překladu, Pavla Kodýtka, díky za návštěvu.

 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

  Wise Care 365

  Wise Care 365

  Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

  ACDSee Photo Studio Ultimate

  ACDSee Photo Studio Ultimate

  Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

  Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?
  Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

  Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství, spustila se lavina vzpomínání. Redakce se smíchem rázem otřásala v základech. Jedna si ostříhala řasy, druhá si touhu po papouškovi splnila v bažantnici, třetí nutila mladší sestru jíst mrtvé mouchy… a to není zdaleka všechno!  Najdete na iDNES.cz