Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Enclave - demo

  12:00aktualizováno  14. června 8:45
Možná už jste někteří z vás zkusili demoverzi očekávané hry Enclave. Pokud ne, sežeňte si ho buď na CD časopisů, nebo třeba na BonusWebu a k němu si stáhněte mou vytvořenou češtinu.

Enclave - větší obrázek ze hry

Všechny vás zdravím. Kdo jste si koupili časopis GameStar číslo: 49, tak jste si všimli, že tam vyšlo demo akční hry Enclave. Vypadá to, že to bude skvělá hra i když dosti brutální ( pro děti to opravdu není ) a tak jsem se rozhodl, že toto demo pro vás přeložím. Přeloženo je kompletně celé demo této hry, včetně všech voleb, tlačítek, popisu nestvůr, hlášek během hry atd. Bohužel, ale překlad je proveden bez diakritiky, ( bez háčků a čárek ) protože hra využívá svůj vlastní font písma, který diakritiku nepodporuje ( proč taky, když angličtina žádné háčky nemá:-)), který je nějakým způsobem kódován a já jsem ho nemohl proto změnit. Ale na druhou stranu si myslím, že pro spoustu z vás bude lepší čeština bez háčků, než angličtina:-) Ve hře můžete hrát buď za dobro nebo za síly zla. Na začátku můžete hrát pouze za dobro a až dokončíte misi, tak se vám teprve zpřístupní epizoda za zlo. Pro každou epizodu máte pouze jednoho bojovníka, kterého si musíte na začátku hry vybavit zbraněmi, brněním, náboji ( pokud se jedná o střelné zbraně ), lahvičkami s léčivým lektvarem, štíty atd. Pokud tak neprovedete, váš bojovník půjde do hry s holýma rukama ( a těmi se bojuje dost špatně, to musíte uznat ). Možná, že půjde překlad použít i na plnou verzi hry ( v tom případě nebude přeloženo vše ), ale protože ji nevlastním, tak to samozřejmě nemohu vyzkoušet.

Doporučený postup instalace
1) Nainstalovat demo hry Enclave
2) Nainstalujte tento český překlad
3) Máte-li již nainstalovanou verzi mého překladu 1.0, potom musíte před instalací verze 1.1 ze zálohového adresáře PatchWise.bak ( který se nachází v adresáři hry ) zkopírovat všechny soubory ( anglické ) zpět do hry a poté nainstalovat novou verzi překladu. Tato verze byla publikována před 18.3.2003, pokud si češtinu instalujete poprvé, tento bod je pro vás zbytečný.
Pokud jste dodrželi tento postup měli by jste nyní mít vše v českém jazyce.

Veškeré další informace, včetně popisu různých problémů a jejich odstranění naleznete přímo při instalaci, doporučuji si je bedlivě přečíst.
Pokud najdete nějaké nedostatky, ozvěte se prosím na níže uvedený e-mail, abych to mohl opravit.

Přeji Vám příjemné hraní dema hry Enclave v českém jazyce.
S pozdravem
Dregn

!!! POZOR !!!

Šíření tohoto překladu na CD nebo umístění na internetu není dovoleno bez písemného souhlasu autora!!! Pokud někdo za tento produkt od vás požadoval peněžní nebo jinou úhradu, byli jste okradeni!!!

Download češtiny (verze 1.1) do dema hry Enclave (116 kB)

Další informace o hře včetně zmíněného dema naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora češtiny, Dregna, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností
MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností

Těhotenská maska na břicho, sádrový odlitek nebo ujetý halloweenský obleček... Trendy se nevyhýbají ani těhotným ženám. Připravte se, bude to šílená jízda!Najdete na iDNES.cz