Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Empire Earth 2: The Art of Supremacy

  12:00aktualizováno  6. března 2006 8:56
Jde o datadisk k původní špičkové strategii Empire Earth II, hra je od 6.3. 2006 k dispozici v profesionální české verzi (dabing původní).

Empire Earth II: The Art of Supremacy je datadisk pro perfektní strategii Empire Earth II. Datadisk rozšíří původní hru o 2 nové herní módy - Fealty (hráč může být poddaným, nebo spojencem) a Tug of War (boje probíhají na několika mapách, přičemž k vítězství je třeba porazit soupeře na jeho domovské mapě), tři zbrusu nové kampaně jež nabídnou možnost zažít významné historické momenty za Faraóna i Napoleona a několik nových jednotek. To samozřejmě není vše, ale to už se necháme překvapit.
Co je ovšem pro vás důležitější je to, že u nás hru dodává firma CD Projekt a to v profesionální české verzi. Dabing zůstal původní, překladu se týká manuál a především všechny texty ve hře. Hra byla v ČR vydána 6.3.2006 a od tohoto data jí tedy seženete v obchodech.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Jak vysvětlit synovi, kdo je jeho biologický otec?
Jak vysvětlit synovi, kdo je jeho biologický otec?

Svého biologického otce vídá syn jednou měsíčně, ale myslí si, že to je jen kamarád, který si s ním hraje a dává mu dárky k narozeninám. Jak co nejlépe vysvětlit synovi situaci?Najdete na iDNES.cz