Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

EF Commander

  12:00aktualizováno  27. května 2:55
Program EF Commander je velmi podobný např. Windows Commanderu, tedy má 2 panely, podporuje FTP a dokáže provádět funkce na pozadí atd. A protože vyšla další verze EF Commander 3.30, dostává se vám do ruky pro ní i čeština.

EF Commander

Tento souborový manažer se vyznačuje přehledným a konfigurovatelným prostředím, vlastním editorem, přehrávačem MP3 souborů a interní podporou pro zobrazování a přehrávání mnoha grafických a video souborů. Dokáže porovnávat obsahy souborů a adresářů a adresáře dokáže také synchronizovat, zvládá šifrování a dešifrování souborů, obsahuje interní FTP klient a bonbónkem je funkce PING. Výhodou je kromě interního prohlížeče hlavně interní editor, který je opět rychlý a i když neposkytuje žádné zvýrazňování syntaxe, často pro provedení změn postačí a není tedy potřeba spouštět externí editor. Také obsahuje vnitřní podporu pro mnoho pakovacích formátů a většina operací může běžet na pozadí.

Načítání programu a práce s ním je velmi rychlá, protože většina služeb jako FTP klient, prohlížeč a pakovače se načítají do paměti na požádání a jejich načítání tedy nezpomaluje spouštění programu. Výchozí nastavení barev lze bez problémů změnit a lze si prostředí libovolně přizpůsobit svým požadavkům. Program je shareware s 30-ti denní zkušební lhůtou a existuje i pro systém OS/2.

Instalace:
Rozbalte obsah archívu s češtinou do adresáře programu a v nastavení (Language) vyberte Czech. To je vše.

Marek Mikuš

Download češtiny do programu EF Commander 3.30 (11 kB)

Download češtiny do programu EF Commander 3.01 (15 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy EFSoftware, kde naleznete i samotnou instalaci.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9Najdete na iDNES.cz