!Easy ScreenSaver Studio

  12:00aktualizováno  2. července 9:36
Aplikace pro tvorbu spořičů obrazovky (screensaverů) vyniká svojí jednoduchostí a příjemným ovládáním. Nyní i v češtině.

!Easy ScreenSaver Studio - větší obrázek z programu

Aplikace pro tvorbu spořičů obrazovky (screensaverů) vyniká svojí jednoduchostí a příjemným ovládáním, ale i množstvím funkcí. Tvorbu spořiče vám zjednoduší původce, ve kterém si vyberete požadované snímky ve formátech JPEG nebo BMP, barvu pozadí, dobu mezi změnami obrázků a hudbu na pozadí (MP3, WAV, WMA, MID…), nechybí ani desítky přechodových efektů.
Chcete-li svůj spořič zveřejnit, můžete k němu doplnit informace o copyrightu a vytvořit z něj instalační soubor. Přímo z aplikace, za pomoci poštovního klienta, lze spořič odeslat jako přílohu e-mailu.
Ze zmíněných nadstandardních funkcí jmenujme například možnost importu obrázků ze skeneru a úpravy obrázků přímo v aplikaci (otáčení, zrcadlení, ořezávání, korekce barev atd.).
Upravené obrázky lze samozřejmě i ukládat, tisknout nebo nastavit jako pozadí na plochu Windows.
Tato velmi vydařená aplikace vám bez zaplacení registračního poplatku bude sloužit celých 30 dní, do každého vytvořeného screensaveru můžete však vložit pouze osm obrázků.

Instalace CZ:
Ukončete program !Easy ScreenSaver Studio a spusťte program !Easy ScreenSaver Studio_cz.exe a řiďte se pokyny na obrazovce. Zkontrolujte si zadanou cestu. Po instalaci češtiny a spuštění programu jděte do menu View na záložku Languages a vyberte volbu Czech. To je celé. Užívejte si češtinu.

Marčus

Download češtiny do programu !Easy ScreenSaver Studio (626 kB)

Domovská stránka programu !Easy ScreenSaver Studio.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Najdete na iDNES.cz