Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

DVD-Cloner III 3.20

  12:00aktualizováno  6. července 8:27
Záloha a kopírování originálních DVD na DVD-R/RW. Program ""vypaluje"" na média DVD-R/RW ve stejné kvalitě jako je originál. Připravil jsem pro vás svou češtinu, o kterou mě někteří z vás žádali.

DVD-Cloner III - větší obrázek z programu

Záloha a kopírování originálních DVD na DVD-R/RW. Program "vypaluje" na média DVD-R/RW ve stejné kvalitě jako je originál. Vypálená kopie DVD jde přehrát ve všech kompatibilních DVD přehrávačích. K tomuto programu potřebujete samozřejmě DVD vypalovačku. DVD-Cloner podporuje vícejazyčné rozhraní. Shareware verze je omezena dobou vypalování 30 minut.
Program obsahuje sice jazykový balíček s češtinou, ale jak jsem zjistil, vše je v něm přeloženo pouze z poloviny a i v té první půlce nebylo přeloženo vše. A to se jedná o oficiální překlad. Tak jsem zkusil pro vás vytvořit svou verzi češtiny, je jen na vás, zda jí použijete nebo zůstanete u částečné oficiální. Balíček s češtinou by měl být použitelný i v případných dalších verzích, maximálně bude chybět pár nových slov. Nepočítám s tím, že bych v překládání dalších verzí pokračoval.

Co se týče instalace, tak existují dva způsoby. Buď před zkopírováním souboru Czech.txt odstranit původní soubor Czech.txt nebo ho rovnou přepsat.

Download češtiny do programu DVD-Cloner III 3.20 B894 (4 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy DVD-CLONER.COM.

Domovská stránka autora překladu, Rostislava Bílka, díky za návštěvu.

DVD-Cloner III - větší obrázek z programu DVD-Cloner III - větší obrázek z programu

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz