Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

DVBViewer

  12:00aktualizováno  1. srpna 10:33
Jedná se o češtinu, která je nyní již součástí oficiálního vydání programu verze 3.5.0.1, součástí programu je má čeština, ale pouze pro verzi DVBViewer 3.2.6.80, kde chybí pár textů pro 3.5.0.1. Zde je ke stažení i verze pro 3.5.0.1.

DVBViewer - větší obrázek z programu

DVBViewer je program, který slouží ke sledování a záznamu digitálního vysílání (DVB-T, DVB-S a DVB-C) na počítačí pomocí kompatibilní tv karty. Tato čeština je určena pro verzi "DVBViewer Pro".

Co je přeloženo?
Překlad je dělaný z původní češtiny pro verzi 3.2.6.69, který obsahoval pouze překlad menu a pár dalších nastavení. Přeloženo je vše co je přeložitelné, bohužel jsou stále v programu texty, které nejdou přeložit. Jedná se ale jen o pár textů v nastavení. Přeloženo je jinak komplet vše včetně rozsáhlého OSD menu a také nápověda pro OSD. Nápověda pro program přeložená není.
Jedná se o můj první překladatelský počin, jakékoliv připomínky a návrhy co dodělat zasílejte prosím do diskuse.

Co je nutné dodělat?
Kromě chyb které se občas najdou je problémem kódování češtiny v některých částech programu, čeština se nezobrazuje správně. Tyto části jsou většinou bez diakritiky. Na nápravě jednám s výrobcem programu.

Instalace:
Do adresáře programu nakopírujte do složky Language soubor Czech.lng, v programu jděte do menu Nastavení->Možnosti->Hlavní a vyberte češtinu, poté doporučuji restart aplikace, některé texty se načtou až po novém spuštění programu.

Download češtiny do programu DVBViewer 3.5.0.1 (23 kB)

Download češtiny do programu DVBViewer 3.2.6.80 (21 kB)

Domovská stránka programu DVBViewer.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...Najdete na iDNES.cz