Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dungeon Siege 2

  9:26aktualizováno  8. října 2005 12:24
Dungeon Siege 2

Tuto hru v ČR distribuuje firma Playman, vyšla s českým manuálem a bude obsahovat přiložené CD s češtinou. Česky jsou titulky a veškeré texty ve hře, dabing zůstane původní, anglický. Čeština je pomocí zvláštního patche, dodávaného prodejcem samostatně na CD, takže kdo češtinu nebude chtít, může hrát v angličtině. Kdo si hru legálně koupil v ČR bez češtiny, tomu stačí se buď obrátit na prodejce, nebo napsat na adresu playman@playman.cz a distributor, firma Playman, vám jí pošle zdarma na vámi uvedenou poštovní adresu. Podmínkou je mít Playmanem vydanou verzi hry. Poznáte ji podle Double DVD box balení a loga na zadní straně přebalu. Čeština má bezmála 300 MB a je vydána na samostatném CD.

8.10.2005 - Dnes Playman vydal opravný patch na oficiální češtinu do hry, opatchovanou na verzi 2.20. Čeština je označená jako 1.10 a mimo úpravu pro použití s patchem 2.20 je opraveno několik drobných nepřesností v textu.
Češtinu lze nainstalovat jen na originální verze hry zakoupených v ČR (distribuované společností Playman). Před instalací této aktualizace češtiny je potřeba mít nainstalovanou původní verzi, kterou jste obdrželi od prodejce na CD u hry a aplikovaný patch 2.20.


Download aktualizace češtiny (1.10) do hry Dungeon Siege 2 (3 668 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Hru v české verzi je možno zakoupit na Bontonlandu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

R.U.S.E.

R.U.S.E.

Nový typ válečné strategie Tentokráte nepůjde ani tak o tradiční taktiku, jako spíše o možnost protivníka zmást...

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez

Úspěšná FPS akce z Divoké západu Call of Juarez se dočká pokračování v podobě prequelu. Ten by nás měl zavést mimo jiné...Najdete na iDNES.cz