Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Důležitá oprava pro EmEditor verze 6.00

  7:39aktualizováno  7:43
Důležitá oprava pro EmEditor verze 6.00
Až po delší době od vydání češtiny do EmEditoru Professional verze 6.00 bylo zjištěno, že UŽ V ANGLICKÉ verzi program zničí důležitou kontextovou nabídku pro Nový objekt - Textový dokument pod pravým myšítkem. Ti, kteří "přehodili" verzi 6.00 přes verzi 5.00 - jako já, což je správné, aby zůstala všechna nastavení - neměli asi problém, proto jsem to taky nezjistil. Potíže nastaly podle odezvy jen těm, kteří instalovali "do čistého", neměli tedy předchozí verzi nebo ji nejdříve odinstalovali.
I když jsem mohl mávnout rukou - co budu řešit chyby výrobce, nemám za to nic - nedalo mi to a požádal jsem 2-3 lidičky "stěžovatele" o některé části registru. Řešení pak bylo nasnadě a máte jej ve formě registračních položek přiloženo.
Stačí ukončit všechny otevřené dokumenty emeditoru i program samotný (máte-li ikonu v liště u hodin), poklepat na registrační položky, odsouhlasit je a restartovat počítač.
Opravné položky musí stáhnout jen ti, kteří mají češtinu v archivu, jehož datum je dřívější než 8.8.2006. Od 8.8.2006 již je oprava v archivu obsažena, což nakonec pozorní uvidí a dočtou se.
Rgds,
Vlamo
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Další český dabing - Syberia 2

Syberia 2

Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.Najdete na iDNES.cz