Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diablo II Lord of Destruction

  12:00aktualizováno  4. června 7:40
POZOR, POZOR! Všichni, kteří už netrpělivě očekáváte český překlad hry Diablo 2 : Lord of Destruction, tak oslavujte. První finální verze překladu je na světě a vy si ji můžete stáhnout. Velikost výsledného produktu je 3,5 MB a skládá se pouze z jednoho souboru. Čeština podporuje navíc i tyto herní módy: Ancestral Recall v1.07SC/SE, Baldur's Gate v1.05 fix3 a Eastern Sun v2.10 beta4.

Diablo II Lord of Destruction CZ POZOR, POZOR! Všichni, kteří už netrpělivě očekáváte český překlad hry Diablo 2 : Lord of Destruction, tak oslavujte. První finální verze překladu je na světě a vy si ji můžete stáhnout. Velikost výsledného produktu je 3,5 MB a skládá se pouze z jednoho souboru. Čeština podporuje navíc i tyto herní módy: Ancestral Recall v1.07SC/SE, Baldur's Gate v1.05 fix3 a Eastern Sun v2.10 beta4.


Nebudu zde popisovat, jak je tato čeština skvělá (a ona bezesporu je, protože jsem ji sám testoval - ATomik), ale trochu Vám zde přiblížím, jak funguje. Po spuštění instaleru si můžete vybrat, co všechno chcete mít přeloženo a co by jste rádi ponechali v původním znění. Diablo II Lord of Destruction CZTakže je opravdu jen a jen na Vás, co chcete nechat přeložit a co ne, jak je zachyceno na obrázku. Jestli chcete např. hrát jen s přeloženými městskými dialogy, nebo dohromady s názvy lokací, nebo jen vlastnosti předmětů, nebo pouze jejich názvy, nebo většinou vše. Ovšem musí být zatržena aspoň jedna položka, protože jinak by samotná instalace češtiny ztratila svůj význam. Pokud je tato instalace češtiny nějakým způsobem porušena, či pozměněna třeba instalací nového patche, lze ji dokonce instalerem následně OPRAVIT, popř. ODINSTALOVAT.


Diablo II Lord of Destruction CZ Na přání (nebo spíše z poznámek některých rýpalů) jsme některé věci nepřekládali, jelikož kdo rád hraje na serveru BATTLE.NET, těžko by asi podle českého názvu měnil se zahraničním hráčem nějaký ten předmět. V originálním znění zůstali tedy názvy monster, unikátních a vzácných(rare) předmětů a předmětů ze souprav. Např. unikátní helmu Coif of Glory, u které jsou další vlastnosti dále v češtině, lze na druhém obrázku vidět jako Coif of Glory s českými popisy vlastností a ne např. jako Čepici Vítězství. Dále pak pokud si s nějakým hráčem chcete dát sraz např. v lokaci Flayer Jungle,Diablo II Lord of Destruction CZ stačí jen při instalaci odznačit položku NÁZVY LOKACÍ a dál hrát jen s originálními názvy lokací. Asi poslední hlavní věc, která určitě také stojí za povšimnutí, je opravdu fungující skloňování názvů předmětů. Ovšem kdyby přece jen někdo z vás chtěl mít své předměty ve hře v angličtině, stačí při instalaci odznačit položku NÁZVY PŘEDMĚTŮ.


Příjemnou zábavu a hodně nových prožitků s touto češtinou
Vám přejí autoři Max Prasák, ATomik, Gorog a Ram.
Na závěr jen několik základních technických vlastností tohoto překladu:

 • Instaler je vytvořen pro W98, WME, WNT4, W2k a WXP.
 • Češtinu lze nainstalovat do všech stávajících verzí hry Diablo 2 i Diablo 2 LoD, tj. 1.00-1.09d.
 • Lze s ní hrát i na celosvětovém herním serveru Battle.Net.
 • Instalace nevyužívá soubor Patch_D2.mpq, takže podporuje i tyto 4 MODy:
  - DropMOD, AR1.07SE/SC, ES2.10beta4 a BG1.05fix3.
 • Díky podpoře MPQ formátu je celá čeština v jednom souboru typu MPQselfextract.
 • A trochu statistiky, čeština obsahuje:
  - 14 druhů fontů, 10 různých slovníků dle inst. kategorií
  - 259 gr. textů a 9215/1503/1532 normálních textů (D2LoD/ES/BG)
  = celkem tedy 12509 textů (1140 formátovaných jako městské dialogy)


Licenční Podmínky pro použití tohoto českého překladu hry Diablo II:

Tento překlad je možno šířit jen v originální podobě, jakou mu dali jeho autoři. Z toho plyne, že instalační soubor ani překlad samotný nesmí být žádným způsobem modifikován.

Překlad je určen pro nekomerční účely a tudíž distribuce za jakoukoli úplatu či provizi není povolena a to bez možnosti udělení vyjímky.

Dále není povoleno umísťovat tento překlad na jiných WWW stránkách než jsou "sweb.cz/d2lodcz", "cestiny.cz", "diablo2.bonusweb.cz" a "http://www.doupe.cz/vaulty/horadric" pokud s tím autoři nebudou souhlasit a neudělí žadateli písemné povolení. Pokud bude povolení uděleno musí být zajištěno, aby stažení tohoto překladu nebylo podmíněno žádnou formou úplaty či provize.

Také není dovoleno umísťovat tento překlad na datové nosiče, jenž jsou distribuovány za účelem finančního zisku.

Autoři tohoto produktu nejsou zodpovědní za případně vzniklé škody při použití této verze překladu.

Download češtiny (verze 1.0.0.b1) pro hru Diablo II Lord of Destruction (3 510 kB)

K dispozici je možnost přečíst si recenzi hry na BonusWebu, případně můžete navštívit i stránky autorů češtiny, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...Najdete na iDNES.cz