Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dexxa Optical Wheel Mouse

  12:00aktualizováno  11. srpna 11:20
Optická technologie je nejnovějším plodem vývoje elektronických rozhraní k počítači a Dexxa Optical Wheel Mouse tuto technologii přináší zákazníkům za více než přijatelnou cenu. Ohromnou výhodou optického snímání pohybu myši je přesné ovládání kurzoru, dlouhá životnost a nulová údržba – plně optické myši totiž vůbec neobsahují kuličku. Díky speciálnímu ovládacímu softwaru umožňuje kromě běžného přecházení a rolování též spousty dalších funkcí. A abyste funkce využili, mám tu pro Vás překlad toho softu...

Dexxa Optical Wheel Mouse

Mít na stole myš bez klasické kuličky bylo až donedávna trošku nákladnější záležitostí. V poslední době se na našem trhu začínají objevovat myši s optickým senzorem i od jiných výrobců než Microsoftu. Jsou to například Genius nebo Dexxa.
A právě myš Dexxa mě zaujala a zaujal mě především její obslužný software. Ten, ve spojení s kolečkem a pěti tlačítky, umožňuje pokročilé ovládání aplikací Microsoft Office, Netscape Navigator a dalšími, zjednodušuje procházení Internetu, pohyb v rozsáhlých tabulkách a dalších dokumentech, umožňuje snadný přístup k přibližovacím a dalším uživatelem zvoleným funkcím. Ovšem pro někoho může být ovládání programu obtížnější především díky absenci češtiny a tou již zmiňovanou škálou funkcí. Pokusil jsem se tedy pomoci těmto uživatelům a přeložil pro ně ovládací software.

Instalace je jednoduchá, uložte stažený patch dexxascw64czpatch.exe do adresáře programu a spusťte ho. Dojde k úpravě souboru scw64.exe a k vložení češtiny. Poté stačí program opět spustit.
Xyxyxao

Download počešťovacího patche pro ovládací software k optické myši Dexxa Optical Wheel Mouse (53 kB)

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz