Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Deus Ex: Invisible War

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:18
Jak jsem slíbil, tak i konám. Postupně překlad vylepšuji a nyní se dostalo i na verzi hry na DVD. Součástí archívu je i patch na odinstalování staré verze.

Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry

Rozhodl jsem se, že udělám češtinu do hry Deus Ex - Invisible War. Je to volné pokračování prvního dílu podle mně úspěšné hry Deus Ex. Já sám mám raději první díl teto hry. Jen už proto, že se dá hrát taky po internetu bez měsíčních poplatků než je to je u jiných her.
Další verze češtiny, kterou nyní nabízím, jsem připravil a dávám k dispozici nyní. Pomohl mně s ním částečně Daren (darenius@quick.cz). Přeloženo: Textury, Nápověda, Mapy, nějakej ten zápis z deniku, opravené chyby. . Překlad konverzace se mi zatím nedaří pokořit, pořád mi to hlásí nějakou chybu tak nevím jestli to vůbec to půjde.
Překlad je určen pro verzi hry 1.2 a to jak pro CD verzi, tak i DVD verzi. Archív obsahuje i odinstalátor předchozí verze češtiny.

Instalace češtiny je snadná, vyberte si tu správnou pro vás, spusťte patch a řiďte se pokyny. Pokud máte již nainstalovanou předchozí verzi češtiny, v archívu naleznete odinstalátor té předchozí verze, tak ho prosím použijte. Ti, co instalují češtinu poprvé, nic upravovat nemusí.
Po dokončení instalace češtiny doporučuji restartovat počítač. Pokud by měl někdo problém s instalací češtiny nebo našel nějakou chybu ve hře, tak mi můžete psát na e-mail.
Ještě něco k instalaci češtiny, možná bude potřeba z restartovat PC pokud jste před instalací češtiny hráli tuto hru. Je to protože, část hry ukládá do paměti počítače. Diky a doufám, že budete spokojeni s mou češtinou, pořád na ní pracujeme.

S pozdravem Ója.

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do hry Deus Ex: Invisible War (DVD verze) (5 389 kB)

Download češtiny do hry Deus Ex: Invisible War (CD verze) (7 049 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Pro zajímavosti navštivte také fanstránku Deus Ex BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry

Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Další z rubriky

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.Najdete na iDNES.cz