Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Deus Ex: Invisible War

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:18
Jak jsem slíbil, tak i konám. Postupně překlad vylepšuji a nyní se dostalo i na verzi hry na DVD. Součástí archívu je i patch na odinstalování staré verze.

Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry

Rozhodl jsem se, že udělám češtinu do hry Deus Ex - Invisible War. Je to volné pokračování prvního dílu podle mně úspěšné hry Deus Ex. Já sám mám raději první díl teto hry. Jen už proto, že se dá hrát taky po internetu bez měsíčních poplatků než je to je u jiných her.
Další verze češtiny, kterou nyní nabízím, jsem připravil a dávám k dispozici nyní. Pomohl mně s ním částečně Daren (darenius@quick.cz). Přeloženo: Textury, Nápověda, Mapy, nějakej ten zápis z deniku, opravené chyby. . Překlad konverzace se mi zatím nedaří pokořit, pořád mi to hlásí nějakou chybu tak nevím jestli to vůbec to půjde.
Překlad je určen pro verzi hry 1.2 a to jak pro CD verzi, tak i DVD verzi. Archív obsahuje i odinstalátor předchozí verze češtiny.

Instalace češtiny je snadná, vyberte si tu správnou pro vás, spusťte patch a řiďte se pokyny. Pokud máte již nainstalovanou předchozí verzi češtiny, v archívu naleznete odinstalátor té předchozí verze, tak ho prosím použijte. Ti, co instalují češtinu poprvé, nic upravovat nemusí.
Po dokončení instalace češtiny doporučuji restartovat počítač. Pokud by měl někdo problém s instalací češtiny nebo našel nějakou chybu ve hře, tak mi můžete psát na e-mail.
Ještě něco k instalaci češtiny, možná bude potřeba z restartovat PC pokud jste před instalací češtiny hráli tuto hru. Je to protože, část hry ukládá do paměti počítače. Diky a doufám, že budete spokojeni s mou češtinou, pořád na ní pracujeme.

S pozdravem Ója.

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do hry Deus Ex: Invisible War (DVD verze) (5 389 kB)

Download češtiny do hry Deus Ex: Invisible War (CD verze) (7 049 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Pro zajímavosti navštivte také fanstránku Deus Ex BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry Deus Ex: Invisible War - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...Najdete na iDNES.cz