Desperados II: Cooper's Revenge

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:56
S kolty proklatě nízko u pasu se můžete prohánět ve westernové takticko-akční střílečce Desperados: Cooper's Revenge. A nyní navíc pěkně v češtině.

Desperados II: Cooper's Revenge - větší obrázek ze hry

Jelikož jsem náruživým fanouškem jakýchkoliv taktických her, nemohl jsem minout tento skvost, jež je pokračovatelem prvního dílu Desperados: Wanted Dead or Alive. Ihned po jejím spuštěním mně bylo jasné, tohle je hra mých snů a hru snů přece nebudu hrát v cizím jazyce. Pustil jsem se do díla a o několik dnů později předkládám hotovou češtinu k této úžasné hře. V tomto pokračování se chopíte všech známých postav z minulého dílu hry a tedy Coopera, Doktora McCoye, Kate O'Hary, Sama, Sancheze a Indiána Hawkeyho. Projdete s nimi 14 obsáhlých levelů vyprávějící příběh Cooperovi pomsty za vraždu svého bratra.

Instalace je jednoduchá. Řiďte se pokyny v instalátoru. V případě jakýchkoliv problémů se spuštěním nebo hraním počeštěné hry se můžete ozvat do diskuze nebo na můj email. Stejně tak, najdete-li nějaké nesrovnalosti, například text nekorespondující se skutečným děním ve hře (samozřejmě se to může stát, protože kontrola překladu byla dost obtížná). Budu vděčný za každý názor.

4.6.2006 - Protože vyšel na hru patch 1.01, mým důležitým úkolem bylo zkontrolovat češtinu a její funkčnost s tímto patchem. Vzhledem k tomu, že patch nemění texty ve hře, je všechno OK a čeština funguje i s ním. Jen musíte po instalaci patche češtinu ještě jednou nainstalovat.

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do hry Desperados II: Cooper's Revenge (398 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora překladu, Jakuba Machaly, díky za návštěvu.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Desperados II: Cooper's Revenge - větší obrázek ze hry Desperados II: Cooper's Revenge - větší obrázek ze hry Desperados II: Cooper's Revenge - větší obrázek ze hry Desperados II: Cooper's Revenge - větší obrázek ze hry Desperados II: Cooper's Revenge - větší obrázek ze hry

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...

Najdete na iDNES.cz