Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Desktop Sidebar 1.05

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:37
Desktop Sidebar je vydařená víceúčelová nástrojová lišta na pracovní plochu systému. Lištu lze velmi snadno přizpůsobit vlastním požadavkům. Ač byla čeština v nabídce, jde je o částečnou, proto jsem připravil svou verzi a to i do 1.05 Build 116.

Desktop Sidebar - větší obrázek z programu

Desktop Sidebar je parádní multifunkční lišta, kterou si můžete přizpůsobit podle vašich přání. Je téměř shodná s tou, která bude standardně součástí nových Windows Vista. Jde o speciální panel, který obsahuje řadu doplňkových funkcí jako například: hodiny s kalendářem, příkazový řádek, indikátory vytížení počítače(procesor, disk, operační paměť), ovládání multimediálních přehrávačů jako WinAmp nebo Windows Media Player, ovládání komunikačního programu Miranda, ovládání hlasitosti reproduktorů, nástroj pro kontrolu nových zpráv v e-mailové schránce, předpověď počasí v ČR (pouze velká města jako Praha, Brno...). Pokud máte nainstalován program Microsoft Outlook, množství nabízených funkcí se ještě rozšíří
Celému programu můžete měnit vzhled pomocí skinů, které najdete na stránkách výrobce. Navíc tam najdete i řadu užitečných pluginů, které ještě víc rozšíří možnosti tohoto programu. Opravdu povedený prográmek.

Instalace.
Je zapotřebí v systémové liště přes ikonu program ukončit. Poté existují dvě verze. Buď se překlad přepíše (rozbalí) rovnou přes původní překlad, nebo se původní překlad zkopíruje (přesune) do nějaké záložní složky (to pro případ, že by můj překlad někomu nefungoval nebo se nelíbil) a místo něj se do stejné složky zkopíruje můj překlad. Poté stačí program opět spustit a pak v Options na kartě General u položky Language vybrat czech.

Download češtiny do programu Desktop Sidebar 1.05 Build 116 (18 kB)

Download češtiny do programu Desktop Sidebar 1.05 Build 114 (18 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Idea2 s.c..

Další informace o programu naleznete na Fan stránce.

Domovská stránka autora překladu, Rostislava Bílka, díky za návštěvu.

Desktop Sidebar - větší obrázek z programu Desktop Sidebar - větší obrázek z programu Desktop Sidebar - větší obrázek z programu Desktop Sidebar - větší obrázek z programu

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz