Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Desktop Architect 2.x

  12:00aktualizováno  6. srpna 8:56
""Motivy pracovní plochy"" (anglicky Themes) jsou speciálním rozšířením pro ty uživatele, které už nudí stále stejný vzhled operačních systémů Windows. Smysl tohoto vylepšení spočívá v tom, že si zvolíte určité téma - např. téma ""Divoké šelmy"". Na pracovní ploše se vám objeví tapeta pumy, kurzor myši bude mít tvar divoké kočky...

Desktop Architect

Popis k programu : "Motivy pracovní plochy" (anglicky Themes) jsou speciálním rozšířením pro ty uživatele, které už nudí stále stejný vzhled operačních systémů Windows. Smysl tohoto vylepšení spočívá v tom, že si zvolíte určité téma - např. téma "Divoké šelmy". Na pracovní ploše se vám objeví tapeta pumy, kurzor myši bude mít tvar divoké kočky, okna operačního systému Windows budou mít barvu a vzory jako kůže tygra, odpadkový koš na ploše bude vypadat jako lví tlama, systémové zvuky (např. zvuk při maximalizaci okna, zvuk při startování Windows apod.) budou připomínat hlasy z džungle a tak podobně.

V době operačního systému Windows 95 se tato témata dala nastavovat pomocí rozšiřovacího programu MS Plus! (ten jste si museli zvlášť dokoupit). V operačním systému Windows 98 a Windows ME je už standardní součástí.

Program Desktop Architect je tedy program, který dokáže MS Plus! plně nahradit, a dokonce je i lepší. Desktop Architect slouží ke správě jednotlivých témat a k přepínání mezi nimi. Některá témata jsou součástí operačního systému, ale řadu jich můžete sehnat například na internetu.

Podporována je také automatická změna témat (tj. změna po určitém časovém úseku), průhledné ikony na pracovní ploše apod.

Připravil jsem pro Vás (zatím) češtiny do dvou verzí, tedy do verze 2.0 a také do verze 2.11, záleží jakou jste si nainstalovali. Popis instalace je shodný, nakopírujte počeštěné .exe, .dll a .ini soubory do Desktop Architect a přepište.
Váš David NHL

Download češtiny do programu Desktop Architect 2.0 (445 kB)

Download češtiny do programu Desktop Architect 2.11 (248 kB)

Domovská stránka programu Desktop Architect

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...Najdete na iDNES.cz