Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Defrag Winner

aktualizováno 
Defrag Winner je určený pro rychlou optimalizaci disků. Poskytuje rychlé a komplexní řešení pro defragmentaci disku, které také nabízí velmi podrobnou zprávu před a po vyčištění disku. Čeština pro verzi 2.3.12.20

Defrag Winner | foto: Bonusweb.cz

Defrag WinnerDefrag Winner je určený pro rychlou optimalizaci disků. Poskytuje rychlé a komplexní řešení pro defragmentaci disku, které také nabízí velmi podrobnou zprávu před a po vyčištění disku.
Některé klíčové funkce "Defrag Winner":
Defragmentace počítače:
· Defrag Winner je určen především k tomu, aby reorganizoval pevné disky. Dává zpět dohromady související data, aby byly všechny soubory uspořádány souvislým způsobem.
Analýza:
· Analýza dat na discích zobrazuje situaci tak, jak jsou fragmentovaná. Po dokončení analýzy Defrag Winner vytvoří podrobnou zprávu o stavu.
Zpráva:
· Zprávy vám poskytují přehled o vašem počítači. Zobrazují podrobné informace o disku, jeho název, velikost, počet souborů, atd.
Cluster:
· Je v počítači logická jednotka, do které se ukládají soubory a adresáře v souborovém systému. Zobrazením clusteru můžete zkontrolovat stav každého clusteru.
Podporované OS: Windows 2003/XP/ Vista/7

Download češtiny do programu Defrag Winner 2.3.12.20 (101 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy DefragWinner.com.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?
Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství, spustila se lavina vzpomínání. Redakce se smíchem rázem otřásala v základech. Jedna si ostříhala řasy, druhá si touhu po papouškovi splnila v bažantnici, třetí nutila mladší sestru jíst mrtvé mouchy… a to není zdaleka všechno!Najdete na iDNES.cz