Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dead to Rights 2

  12:00aktualizováno  26. srpna 9:55
3D akce se psem jako parťákem a navíc v češtině! Co víc si přát?

Third person akce Dead to Rights 2 se odehrává před událostmi známými z prvního dílu. Opět se tak ocitáme v zkorumpovaném a prohnilém Grant City v kůži neústupného policisty Jacka Slatea, kterému v akci stojí po boku jeho věrný čtyřnohý přítel Shadow.
V úvodním videu se dozvídáme, že neznámí ozbrojenci unesli vlivného místního soudce McGuffina, který prohlašoval, že shromáždil mnoho důkazních materiálů proti vysoce postaveným osobám Grant City. Jack se i přes odpor svého nadřízeného vydává s Shadowem po stopě jeho únosců, která ho provede skrze osm různých úrovní, rozdělených do několika částí. Při vyšetřování tak zavítáte například do nočního klubu, na opuštěné kluziště, do starého kostela nebo do přístavu ponořeného v noční tmu.
Od poslední akce se Jack přiučil několika novým chvatům, které může využívat pro odzbrojení protivníků. Stejně bohatý je i arzenál jeho zbraní, do kterého patří několik druhů pistolí, brokovnic, útočných pušek, ale i těžká artilerie – raketomet, granáty nebo Molotovův koktejl. Ani Jackův parťák Shadow se při přestřelkách s hordami protivníků nebude nudit – můžete ho poslat zakousnout nepřítele, přinést vám povalující se zbraň nebo zapomenutou lékárničku či neprůstřelnou vestu. Využití při nepřehledných situacích dozajista nalezne i atraktivní bullet time – režim zpomaleného času, s jehož pomocí není problém vypořádat se i s tou největší přesilou nepřátel.

Hra Dead to Rights 2 vychází v edici Hypermax s českým manuálem a českými titulky 12. prosince 2008.


Informace o prvním díle naleznete na serveru BonusWeb.


Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry Dead to Rights 2 - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Další, již pátá špionážní série Splinter Cell je plánována na jaro roku 2010, ale už teď je jasné, že se dočkáme hry s...Najdete na iDNES.cz