Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dark Messiah of Might & Magic

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:32
Velice propracované RPG je novou odnoží známé fantasy série, kde se setkáne s vám dobře známým prostředím serií M&M. Firma Playman chystá českou verzi pomocí titulků.

Chystané RPG Dark Messiah of Might and Magic je nový počit Ubisoftu a vypadá jako nesmírně nadějná hra nabízející to nejlepší z žánru akčních RPG. Nabídne vám slušnou volnost v pohybu i v konání, což je dneska spíše výjimkou. Připraven je vynikající bojový systém jdoucí ruku v ruce s parádní fyzikou doplněnou o spektakulární grafiku.

Po různých peripetiích, kdy nebylo jasné, zda hra bude lokalizována včetně dabingu nebo jen s titulkama, se společnost Payman rozhodla pro počeštění pouze textu. Hra tedy bude obsahovat české titulky a původní, anglický dabing. Plánované vydání české verze hry je průběh října 2006 (Playman).


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez

Úspěšná FPS akce z Divoké západu Call of Juarez se dočká pokračování v podobě prequelu. Ten by nás měl zavést mimo jiné...

R.U.S.E.

R.U.S.E.

Nový typ válečné strategie Tentokráte nepůjde ani tak o tradiční taktiku, jako spíše o možnost protivníka zmást...Najdete na iDNES.cz