Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Další balík překladů od Mrazíka

  10:24aktualizováno  11:07
Další balík překladů od Mrazíka
Opět nás žádáte o nějaké informace ohledně Mrazíkova týmu, takže jsem se s ním spojil a pokusil se vyzískat pár informací o tom, co dokončil, co chystá a na co se v nejbližší době můžete těšit. A tady to máte pěkně srovnané do řady tak, aby to bylo co nejpřehlednější:

 • Alfred Hitchcock: The Final Cut - pravda je, že čeština již vyšla a to na CD Gamestaru. Nic by tedy nebránilo vydat jí i u Čediče, ale vzhledem k tomu, že ještě překlad upravujeme, bude její vydání ještě pozdrženo. Na oplátku se dočkáte opravdu precizního překladu.
 • Age of Mythology - překlad téhle hry se na internetu neobjeví, nicméně češtiny se dočkáte. Čeština je dokončená a byla dělána na objednávku pro distributora, firmu AT Computer. Takže až v obchodě uvidíte tuhle hru, nezapomeňte se zeptat, zda vám jí prodejce prodává s češtinou, jinak si už češtinu asi neseženete.
 • RING II: Twilight of the Gods - překlad je kompletní včetně diakritiky a brzy se ho dočkáte v nejbližším vydání CD časopisu Gamestar.
 • Need for Speed: Hot Pursuit 2 - V podstatě to samé jako u Ringu, taky budou fonty:-).
 • Operation Tiger Hunt - překlad je zhruba na 65%.
 • Arx Fatalis - překlad zdárně pokračuje, bude i diakritika. Termín dokončení zatím přesně neznám, ale určitě ho dodám hned jak budu vědět.
 • Deadly Dozen II: Pacific Theatre - tenhle překlad jsme rozjeli, je tedy na začátku a moc informací nejsem schopen podat. Tedy hlavně o termínu dokončení.
 • Zanzarah: The Hidden Portal - tak, tento překlad je zhruba za polovinou práce, souběžně s tím se řeší i fonty tak, aby požitek ze hry byl co nejlepší.
 • No One Lives Forever 2 - asi nejdiskutovanější překlad poslední doby. Takže vězte, překlad pokračuje zdárně, ale veřejně se ho s největší určitostí nedočkáte, tento překlad si objednala firma Cenega a hra by se tedy na našem trhu měla objevit v češtině. Pokud tedy nespěcháte a chcete českou verzi, vydržte, brzy bude.
 • Hitman 2: Silent Assassin - rozpracováno, brzy bude dokončen včetně diakritiky.

  Myslím, že můžeme Mrazíkovi poděkovat za opravdu vyčerpávající informace, snad si mezi jeho nabídkou chystaných překladů vyberete to svoje a budete se stejně, jako i spousta ostatních, těšit na brzké dokončení a hlavně vydání češtin. Jak budu vědět něco dalšího od mr. Mrazíka, dám vědět:-)
  Radek Zelycz
 • Autor:  Nejčtenější

  UltraCompare

  UltraCompare

  Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

  NirLauncher

  NirLauncher

  NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32  ACDSee Photo Studio

  ACDSee Photo Studio

  Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite

  FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

  Další z rubriky

  Vývojářský deník k Syberia 3

  Syberia 3

  Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

  Final Fantasy XIII-2 CZ

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

  Syndrome - nábor pomocníků

  Syndrome

  Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock  Najdete na iDNES.cz