Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

CyberLink PowerCinema

aktualizováno 
Aplikace PowerDVD Cinema je součástí programu PowerDVD verze 10.0.1516.51 a jelikož dělám překlad do programu Cyberlink PowerCinema a většina textu jsou shodná, rozhodl jsem se, že do ní udělám překlad.

CyberLink PowerCinema | foto: Bonusweb.cz

Program CyberLink PowerCinema ve verzi 6.0 je více zaměřený již jen na digitální domácí zábavu, která zahrnuje oblasti TV, rádio, hudbu, filmy, videa, fotografie apod.. Nově se zde setkáte s přehráváním disků Blu-Ray a sledováním TV programů ve vysokém rozlišení přes dekodér MPEG-4 AVC. Je kompatibilní s USB a TV kartami PCI. Přebudované rozhraní vám umožní rychlý přístup k oblíbeným médiím, zahrnující hudbu, videa, fotografie a DVD. Program PowerCinema je též perfektní pro přenosnou TV a notebooky. Z nové verze zmizely položky, jakými byly počasí, IRadio a hry.
Něco k překladu. Tentokrát to bylo docela obtížné, protože výrobce rozdělil jazykové soubory(a ačkoli je v souboru Language.xml položka CSY, čeština chybí) do tří složek, které se nenacházejí přímo ve složce samotného programu. Problém se pak vyskytl v kódování. Pokud jsem pouzil CSY a v souborech nechal kódování utf-8, běžel program stále v angličtině. takže jsem musel použít kódování windows-1250. Nemohu tedy zaručit, že překlad bude funkční i na Slovensku. Díky tomuto kódování není nutné nastavovat jazyk. Po nainstalování překladu bude program automaticky komunikovat v češtině(viz obrázky). Přeložil jsem jen to, co mi bylo v programu dostupné včetně nápovědy.
Popis programu

CyberLink PowerCinema přemění váš počítač v domácí centrum zábavy. Umožňuje sledovat digitální nebo analogové televizní vysílání, nahrávat televizní programy, přehrávat DVD filmy s podporou zvukových systémů domácího kina, poslouchat a nahrávat rádio, vytvářet a přehrávat domácí video, upravovat a prohlížet fotografie, vytvářet prezentace fotografií s přechodovými efekty, přehrávat MP3 soubory, ukládat hudbu ze zvukových CD, zobrazovat hudební vizualizace, přijímat RSS informační zdroje z internetu. Podporuje ovládání pomocí dálkového ovladače.

Instalace: Standardně přes patche, kde se při instalaci řiďte pokyny.

Poznámka: Aplikace PowerDVD Cinema je součástí programu PowerDVD verze 10.0.1516.51 a jelikož dělám překlad do programu Cyberlink PowerCinema a většina textu jsou shodná, rozhodl jsem se, že do ní udělám překlad. Je přeloženo vše co šlo včetně nápovědy.

Instalace aplikace PowerDVD Cinema:

Jelikož se mi bohužel nepodařilo vytvořit jazykovou verzi v češtině, musel jsem přepsat anglickou, proto jsem nevytvořil standardní instalační patche. Stačí si tedy zálohovat původní příslušné soubory a poté rozbalit a překopírovat moje do shodných složek.

Download češtiny do programu PowerDVD Cinema 10.0.1516.51 (22 kB)
Download češtiny do programu CyberLink PowerCinema 6.0.3316 (193 kB)
Download češtiny do programu CyberLink PowerCinema 6.0.2221 (180 kB)
Download češtiny do programu CyberLink PowerCinema 5.0.4616 (143 kB)
Download češtiny do programu CyberLink PowerCinema 5.0.3508 (100 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy CyberLink.


CyberLink PowerCinemaCyberLink PowerCinemaCyberLink PowerCinema
CyberLink PowerCinemaCyberLink PowerCinemaCyberLink PowerCinema
PowerDVD CinemaPowerDVD CinemaPowerDVD Cinema
PowerDVD CinemaPowerDVD CinemaPowerDVD Cinema
Autor:Nejčtenější

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Další z rubriky

Corel VideoStudio

Corel VideoStudio

VideoStudio je komplexní videoeditor, který kombinuje kreativní úpravy, profesionální efekty, kompletní zachycování...

O&O DiskImage

O&O DiskImage

S programem O&O DiskImage můžete vytvořit obraz vašeho systému. Objevily se nové verze programu O&O DiskImage...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.79.462Najdete na iDNES.cz