Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Currency Converter 2 v.2.21

  12:00aktualizováno  27. května 3:48
Tento prográmek Vám umožní sledovat nejnovější kurzy 220!!! světových měn, včetně naší koruny. Aktualizace trvá od 1 do 30 vteřin podle stavu sítě a doby, která uplynula od předchozí aktualizace. Kterákoliv měna jde porovnat vzájemně, nechybí složka Oblíbené, kde si přesunete co chcete..

Currency Converter 2 - větší obrázek z programu

Tento prográmek Vám umožní sledovat nejnovější kurzy 220!!! světových měn, včetně naší koruny. Aktualizace trvá od 1 do 30 vteřin podle stavu sítě a doby, která uplynula od předchozí aktualizace. Kterákoliv měna jde porovnat vzájemně, nechybí složka Oblíbené, kde si přesunete co chcete, těžko Vás bude denně zajímat vývoj surinamského guilderu:-))). V podprogramu Mini Svět, který se umí schovat do lišty, můžete sledovat pouze oblíbené kurzy. Doporučuji po stažení češtiny přečtení souboru "Ctimne" a "Instalace". Jo, ještě jedna věc: program je FREE a neotravuje.

Currency Converter 2 - větší obrázek z programu

Instalace:
Po rozbalení nakopírujte soubory currconv2.exe a miniworld.exe do adresáře, kde máte tyto původní soubory. NEMUSÍTE z domovské stránky stahovat UPDATE programu na 2.21, protože tato čeština je již AKTUALIZOVÁNA na verzi 2.21, přepíše Vám starou verzi na novou, takže ušetříte za stahování!!!. Stačí stáhnout jen .zip verzi (958 kB) nebo .exe (1.26 MB). Na stránce jsou ke stažení i zdrojové kódy, já jsem je nestahoval a vše při správném nastavení funguje (viz Ctimne). Soubor na stažení je poměrně veliký, ale úmyslně jsem nedělal patch, protože někdo můžete mít verzi 2.20 a někdo už aktualizovanou 2.21, takže některým by se patch provedl a některým ne.

Díky za pozornost
Vlamo

Download češtiny do programu Currency Converter 2 v.2.21 (837 kB)

Domovská stránka programu Currency Converter 2, kde najdete samotnou instalaci.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05Najdete na iDNES.cz