Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Cultures

  12:00aktualizováno  27. května 1:26
Mám pro vás češtinku do Cultures. Bohužel se nám nepodařilo vydolovat in-game texty, takže je přeloženo jen úvodní menu s nastavením, doprovodné texty k misím, tutorial a nápověda a videa jsem trošku upravila pár písmenky dokonce s českou diakritikou :-). K dispozici jsou dvě verze (s videem a bez).
Cultures

Mám pro vás češtinku do Cultures. Bohužel se nám nepodařilo vydolovat in-game texty, takže je přeloženo jen úvodní menu s nastavením, doprovodné texty k misím, tutorial a nápověda a videa jsem trošku upravila pár písmenky dokonce s českou diakritikou :-) Videa jsou dokonce v téhle verzi v mnohém vylepšená oproti původně vydaným na Gamestaru, takže se určitě vyplatí je stáhnout a vyzkoušet.
K dispozici jsou dvě verze (s videem a bez), ať mě modemisti neukamenoujou za 80 MB a paraziti na pevných linkách svých zaměstnavatelů (jako já) nebrblaj, že nerozumí intru.
A protože čeština s videem má celá šílených 81 MB a stahovat ho celý naráz by asi nebylo nejlepší, po domluvě s Čedičem jsme připravili ten samotný instalační balík rozkouskovaný po zhruba 10 Megových svazcích. Jedná se o SFX, takže si v případě, že chcete češtinu s videem, nejprve stáhněte ty archívy (culturesczbigpakovane.part01.exe ..... culturesczbigpakovane.part09.rar) a spusťte ten prvný exe soubor. Cultures Vybalí se Vám z něj další exe soubor se jménem culturesczbig.exe, což už je samotná instalace češtiny i s videama. Ten spustíte a nainstalujete češtinu (pokyny po spuštění). V případě verze bez videa je to snadné, jedná se už o samostatný instalátor češtiny. Pochopitelně, že pokud stahujete ten soubor s videama, není potřeba už stahovat ten malý. Snad je vše vysvětleno podrobně a dobře:-)

Ještě chci poděkovat Mnemonicovi za trpělivost s mou počítačovou nevdělatelností a export textů do pro mě!!! přátelské podoby.
Určitě narazíte na nějaký překlad, který se vám nebude zamlouvat (nejsem zrovna strojově přesný translátor), takže se ozvěte, pokusím se to napravit.

Příjemnou zábavu přeje Gef

Download češtiny (bez videí) do hry Cultures (250 kB)

Download několika zapakovaných svazků češtiny (s přeloženým videem) do Cultures:
culturesczbigpakovane.part01.exe (9 766 kB)
culturesczbigpakovane.part02.rar (9 766 kB)
culturesczbigpakovane.part03.rar (9 766 kB)
culturesczbigpakovane.part04.rar (9 766 kB)
culturesczbigpakovane.part05.rar (9 766 kB)
culturesczbigpakovane.part06.rar (9 766 kB)
culturesczbigpakovane.part07.rar (9 766 kB)
culturesczbigpakovane.part08.rar (9 766 kB)
culturesczbigpakovane.part09.rar (3 508 kB)

O hře si můžete též přečíst recenzi na BonusWebu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.Najdete na iDNES.cz