Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Crusader: No Regret

  12:00aktualizováno  24. března 3:40
Je to už přeci jen několik dlouhých let, kdy se tahle hra, plná akce, výbuchů, střelby, ale i nezbytného taktizování, objevila na našich počítačích. A protože stále existuje dost lidí, kteří hru sem tam zkusí, možná jim příjde vhod moje čeština.

Crusader: No Regret

Ve hře je přeloženo vše, tj. help menu (to byly samé obrázky), hlášky z DataLinku (samé texty) a samozřejmě nesměl chybět překlad k animacím, a nakonec jsem si dovolil editovat Credits, kde jsem si přidal své jméno jako autor češtiny.

Nepřeloženo není jen pár textů. Jsou to nejspíš obrázky, které jsou zakódované v nějakém souboru. Ale přesněji to nevím.
Rád bych ale udělal českou (tj. plně diakritickou) češtinu, ale nevím jak obejít (či rozkódovat) pár souborků. Kdyby se nějaký "šílenec" a "maník" do Crusadera objevil, který by teké uměl parádně programovat, mohl bych s jeho pomocí upravit klidně i první díl. Takže pokud je někdo takový mezi vámi, ať se mi ozve, rád se s ním domluvím.

Instalace:
Nemá cenu jí tu asi široce rozebírat, veškeré podrobnosti jsou popsané přímo po spuštění instalátoru, takže si stáhněte patch, spusťte ho a řiďte se pokyny.

Příjemnou zábavu přeje Jirka

Download češtiny do hry Crusader: No Regret (446 kB)

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITENajdete na iDNES.cz